Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van a homlokomon egy sömör,...

Szalai Lajosné kérdése:

Van a homlokomon egy sömör, ami a kozmetikusom szerint pikkelysömör és ha naponta 3 xbekenem hidrikirtizonnal majdnem elmúlik. Ha abbahagyom akkor miéert jön vissza?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy a kezelés után se jöjjön vissza?
2012. jan. 28. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem pikkely sömör,hanem pszoriázis és az mindig vissza jön.Sajnos,,nekem a könyökömön van :(
2012. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kettő ugyanaz, csak egyik magyarul, másik latinul. És igen, ki fog újulni sajnos. Elég baj, hogy a kozmetikus ezt nem tudja. Bőrgyógyásznak mutasd meg inkább.
2012. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz ugyan az csak,,most néztem utána. Mivel nekem nem feltűnő helyen van és tudom kezelni így nem néztem utána.

Ritkán elő jön a fejbőrön és a fülek mögött,de kaptam NIZORÁL sampont ami elmulasztotta.

2012. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem gyógyítható, csak a tüneteit lehet kezelni. Tehát mindig vissza fog jönni.

Ajánlom rá a Skin-cap sprayt.

2012. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!