Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bulimiás vagyok, hogy tudnék...

Bulimiás vagyok, hogy tudnék meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Heló.14éves vagyok és pár hónapja elkezdtem keményen fogyózni ugyanis 67kiló voltam. Ma már 59kiló vagyok de ezt az eredményt anorexiával értem el. Lassan az anorexiát bulimia kezdte felváltani nálam és ma már mindennapos a hánytatásom. Sehova nem járok el, csak az evésre tudok most már gondolni. Aztán ha ettem akkor kihányok mindent.Gyűlölöm magam érte mert tudom hogy az ételnek más örülne én meg felzabálom és kihányom de nem bírom ki..Falási rohamaim vannak. Könyörgöm valaki segítsen, hogy tudnék meggyógyulni?

2012. jan. 28. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukád tud róla? Kérj tőle segítséget, majd orvoshoz fogtok fordulni.
2012. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem tud mert nagyon szégyellem magam miatta nem tudom hogy mondhatnám el nekik..
2012. jan. 28. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
orvos tud segíteni, mi nem
2012. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Iskolába sem jársz?
2012. jan. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De iskolába járok de nem egyszer fordult elő hogy hazaküldettem magamat "rosszullét miadt",hogy hazamenjek enni :S
2012. jan. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!