Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdésem eléggé bizarr. Nem...

A kérdésem eléggé bizarr. Nem akarok meggyógyulni, de meggyógyultam, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2 éve mondhatom magam bulémiásnak, olyan pár hónapja sehogy sem tudok hányni.Semmit sem változtattam az étkezése szokásomon ugyanannyit szem, iszom.Régebben ha ledugtam az újjamat sikerült hányni mindig vissza jöt a nagyrésze, de most így párhónapja sehogy sem megy a hányás. Akaratom ellenére már nem vok bulémiás.
2012. jan. 2. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
örülj neki. én amúgy se értem, hogy mi a jó abban ha éheztet magát az ember ,vagy éppen hánytatja. máshol megbecsülik az ételt, de ti meg csak játszotok vele meg az életetekkel is.
2012. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Szégyelhetnéd magad! Ajánlok egy tippet: két napig semmit se egyél, és azonnal rájössz arra amit az első is írt: megtanulod becsülni az ételt, és a tényt, hogy van mit enned! Valszeg el vagy kényesztetve, sosem tanultad meg mi az ha nincs meg az alapvető élelmiszer. Szóval hajrá! Ja és te is egy kis önző, hiú, egoista majom vagy. Az agyadat kéne rendbehozni, mert ott vannak a gondok!
2012. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem gyógyultál meg, mert hánytatnád magad, csak nem megy.


Akkor leszel egészséges, ha "most így párhónapja sehogy sem megy a hányás"-t teljesen ki tudod űzni a fejedből, és nem is akarod okádtatni magad.

2012. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első kettő idióta. Attól, hogy én mondjuk most megeszek egy kiló kenyeret, mivel lesz jobb helyzete egy éhezőnek? Szánalmasan hülyék vagytok. Ti meg ne fűtsetek, mert léteznek hajléktalanok, akik halálra fagynak... Gondolkozzatok már egy kicsit, vagy ne is szóljatok hozzá olyan témához, amihez nem értetek. Bár ilyen válaszok után szerintem semmihez ne szóljatok hozzá. ;)


Tehát még mindig vannak falásrohamaid? És miért nem megy a hányás? Bűntudatod van, vagy egyszerűen csak képtelen vagy kínozni magad vele?

2012. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!