Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magas vérnyomásra jó a fehér...

Magas vérnyomásra jó a fehér pálinka?

Figyelt kérdés
Azt mondják az öregek, hogy a magas vérnyomásra jó a pálinka, mert leviszi a vérnyomást. Ellentétbe a sötét színű égetett szeszekkel (konyak, brandy, unikum és társaik), már nem jók mert emelik a vérnyomást. Mi az igazság?
2012. jan. 29. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkohol tágítja az ereket marhaság a fehér vagy a színes.Mindegyik szeszes ital csökkenti!
2012. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem magas a vérnyomásom. Azt tapasztaltam, hogy bármilyen alkoholt iszok, az megemeli a vérnyomásom. Megiszok egy páleszt, a pulzusom rögtön az egekbe, és bizony a vérnyomás is emelkedik.

Tehát az én esetemben nem igaz.

2012. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pálinka értágító, így csökkenti a vérnyomást, ellenben sok más itallal, melyek emelik. Viszont ha sokat iszol belőle, az is megemeli a vérnyomásod. Napi 1-2 féldeci, és rendben a vérnyomásod.
2012. febr. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!