Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol találok olyan recepteket...

Hol találok olyan recepteket amiben nincsen hús, fehér liszt és cukor?

Figyelt kérdés

Lehet enni barna cukrot, sajtot, túrót, tojást, kefírt, natúr joghurtot.Igazából arra is kíváncsi lennék hogy mit főzzek, illetve hogy a teljes kiőrlésű kenyérre mi az amit gond nélkül rá lehet rakni?

Szemprobléma miatt kell egy 3 hetes diétát tartanom.

Előre is köszönöm!


2011. márc. 25. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a diétát orvos javasolta vagy valami kuruzsló? Üzenem neki, hogy a barna cukrot színezik, ugyanolyan finomított szar, mint a kristálycukor. Úgyhogy nekem eléggé sántít ez a diéta.
2011. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Természetgyógyász javasolta, nem tudom hogy sántít vagy nem, mert még életemben soha nem volt szükségem semmilyen diétára.

2011. márc. 25. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyiban igaza van az első válaszolónak,hogy a barna cukor ugyan olyan ártalmas mint a fehér.Ha egészségeset akarsz,ajánlom a gyümölcscukor fruktózt...ez teljesen természetes,gyógynövény,bio boltban kapható,én ott veszem!Nekem gyomor és bélproblémám van,rendszeresen járok dietetikushoz,gasztróenterológushoz.Tisztában vagyok vele mi egészséges és mi nem.A diétát az orvosnak kellett volna elmagyarázni,vagy ha már ilyen nemtörődöm,keress egy dietetikust.
2011. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ha egészségeset akarsz,ajánlom a gyümölcscukor fruktózt...ez teljesen természetes,"


Miért a többi nem? Minden cukor finomított, és minden cukor természetes eredetű. A fruktóz cukorbetegség esetén javallott, a dietetikus tanácsait követve.

2011. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves okoskodó utolsó!Előbb tanulj,azután irogass nekem.Javaslom az utolsó 5 mondatot elolvasni.Még annyit sem tudsz,nem kimondottan cukorbetegeknek javallott! [link]
2011. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de én nem egy vitatémát, hanem egy kérdést dobtam föl!Előbbitől légyszi kíméljetek meg, ha valaki érdemben tud válaszolni azt szívesen veszem, mert ez az oldal szerintem erre szolgál:)

Köszi!

2011. márc. 26. 01:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem akarok vitát.

1. A fruktózt azzal védte a kedves hozzászóló, hogy természetes. Miben természetesebb a szőlő vagy nádcukornál? Ha jelent valamit ez a kifejezés egyáltalán.

2. Az általa linkelt cikk is csak a cukorbetegséget említi, mint olyan állapotot, amiben jelentősége van a gyümölcscukornak.

2011. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is jövök pár linkkel:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=CrURjz-NilM

http://www.youtube.com/watch?v=dBnniua6-oM


És hogy válaszoljak a kérdezőnek is. Minden jel arra mutat, hogyha nem akarsz finomított cukrot enni, akkor az minden finomított cukorra vonatkozik.

Ilyen recepteket sokfelé találsz.

[link]

De sajnos nincs királyi út az egészséges táplálkozáshoz. Minden elmélet mellé van egy azzal szögesen ellentétes elmélet.

2011. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak a linkeket, sokat segített.
2011. márc. 26. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!