Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » LÁZ, Hányinger, hasfájás,...

LÁZ, Hányinger, hasfájás, fejfájás. Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először nagyon fájt a hasam és hányingerem volt(hánytam is) és belázasodtam. Ez olyan 3-4 napig tartott,

rá egy hétre megint ugyanez,

utána a következőnél a fejem is fájt(ez van most). Néha nagyon morog a hasam. Max 39 fokos lázam volt.

Most jobban vagyok de hajnalban még megint magas lázam volt.


Mi lehet ez? Tudtok rá valami ötletet?


2012. febr. 3. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne talán az orvosig battyogni, innen senki nem mondja meg, hogy milyen bacit/vírust kaptál be. Ha nem tudsz elmenni, mert annyira rottyon vagy és senki nem tud a rendelőbe bevinni, akkor meg hívd ki a háziorvost.
2012. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megyeg orvoshoz, de addig?
2012. febr. 4. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig sok forró tea, hasmenés után szedj Normaflort, az helyreteszi a beleket, ha lázas van szedj Rubophent. Egyél könnyű kajákat, főtt krumpli, pirítós, párolt csirkemell és kitartás! Aludj emellett sokat.
2012. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!