Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki a Colonix béltisztító...

Aki a Colonix béltisztító programot (drnatura.hu) végigcsinálta, milyen tapasztalatai voltak? Tényleg olyan, mint amik le vannak a honlapon írva?

Figyelt kérdés
Reumám van, és sajnos semmi nem segít, ezért gondoltam, kipróbálom, csak nagyon drága, és kíváncsi vagyok, hogy aki csinálta, bevált-e vagy sem, azaz megéri-e?

2012. febr. 14. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamu az egész sajnos.
2012. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem nem kamu. én már kipróbáltam és nekem segített.

Igaz, nem reuma miatt kezdtem el szedni.Állandó félfújódásom volt, levertség. Bocsi, hogy ilyet írok, de a székletem se volt megfelelő a gyakorisága sem. Nekem segített. Nem bántam meg, hogy megvettem. Mindenki döntse el, hogy mennyit ér az egészsége. :)

2012. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bósznya ***** válasza:

Szia,


Pofátlanul drága de nekem maximálisan bevált. Persze egy hétig azt hittem kidobott pénz, de csináltam tovább aztán fordult a kocka. Ami a fotókon van persze kijön attól nem kell se megijedni se nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Az inkább marketingfogás és a guargumitól van.

De az én tapasztalataim szerint egy egy havi kúra kellőképpen rendbe rakja az anyagcserédet.


Nálam még a narancsbőr is elmúlt és mellékhatásként 14 kilót fogytam tőle. (Nem az adott hónapban, mert a rendberakott anyagcserével a rá következő hónapokban is fogytam) De ez persze nem fogyi szer, ne is úgy gondolj rá, hanem nagyon jó méregtelenítő.

Megéri a próbát, de mindenképp tartsd be a vízmennyiséget amit ír és ne igyál SEMMI szénsavasat közben.

2012. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Igen igaza van az előttem szólónak! Nagyon fontos a vízmennyiség betartása. Mivel, ahogy a bőrünket is vízzel tisztítjuk úgy a belsőnknek is nagy szüksége van rá!


Én most szándékozom a következő adagot megrendelni. Végre egy,amiben eddig nem csalódtam. És bátran merem ajánlani bárkinek! :)

2012. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!