Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A homeopátiás bogyókat szállít...

A homeopátiás bogyókat szállításkor/tároláskor tényleg nem szabad mobiltelefon és egyéb sugárzó dolgok közelében tartani, mert hatástalanítja a szert? De mi van, ha már eleve a gyógyszertárban számítógép mellett tartják őket?

Figyelt kérdés
Amikor szültem, a kórházban tartottak előadást homeopátiás szakemberek, és ők mondták ezt. Állítólag jobb gyógyszertárakban lehet méregdrága rézdobozt kapni a hengerek tárolására, de a kórházban azt mondták, hogy erre a célra tökéletesen megfelel, ha alufóliába csavarjuk a hengereket. De honnan tudjuk, hogy szakszerűen tárolták, mielőtt megvettük őket? Amúgy Ti erről hallottatok valamit? Mert a gyógyszertárban, amikor kérdeztem, hogy nincs-e sugárzó eszköz mellett tárolva a szer, akkor úgy néztek rám, mint valami UFO-ra, azt mondta a gyógyszerész, hogy ő erről még nem hallott.
2012. febr. 15. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
A homeopátia napjaink kuruzslásának mesterfoka,tedd azt a pénzt jobb helyre amit erre költesz.
2012. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Onnan tudhatod, hogy a különböző gyógyszerek tárolására megadott jogszabályok vonatkoznak amit ha nem tartanának be a patikák és kiderülne egy ellenőrzés során abból bajuk lenne.
2012. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem szabad, és akkor viszont, hogyha rosszul tárolják... hát akkor megszívtuk. Elvileg normális gyógyszerészek tudják a tárolás szabályait.
2012. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg nem szabad, de azért még nincs minden veszve. Holisztikus módszer, helyreállíthatod a rezgéseket egy fordított nyolcassal. Ez azt jelenti, hogy az ujjaddal rajzolj a tubus fölé egy képzeletbeli fordított 8-t. Ezzel visszaáll az elektromosság miatt felborult egyensúly. Az információ újra szabadon áramlik...
2012. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Első válaszoló,te egy igazi gyökér vagy.


A homeopátia igenis hatásos,csak nem kell az ezotévés hókuszpókusszal összekeverni.

A távgyógyítós "szakemberek" "segítsége" valóban pénzkidobás,de nekem több ismerősöm is szed homeopátiás bogyókat és használnak.


Mellesleg minden a fejben dől el.

2012. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha minden a fejben dől el,akkor miért nem egy pohár varázsvizet fogyasztasz gyógyszerként?

Az,amiben nincs kimutatható hatóanyag, (homeopátiás gyógyszerek) ,nincs benne konkrétan a nagy büdös semmi,mégis hat(hat) azt placebonak nevezzük,és azért a pofátlanság legteteje a placebot aranyárban mérni.

Mi ez ha nem kuruzslás?

2012. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Mellesleg attól,hogy legyökerezel valakit és azt mondod "de akkor is hat és bibíí és egyébként is kabbe" még nem lesz igaz. De ha egyetlen elfogadható TUDOMÁNYOS magyarázattal alátámasztanád a mondandódat (és kicsit szinvonalasabb előadásban) ,azzal többre mennél.

Mivel én nem személyeskedtem,hanem tanácsoltam valamit normális hangnemben ezért érthetetlen ez a gyerekes felindulásod. Nekem meg van olyan ismerősöm ,akinek nem használt.Na ugyanott vagyunk.

2012. febr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ajánlanám mindenki figyelmébe a következő könyvet:

Dr. Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség


Ebben lényegesen sok információ van,de persze nem muszáj elhinni.

2012. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
9%

Elég sokáig nem hittem a homeopátiás gyógyításban.

Amióta gyerekeim vannak (az idősebb 11 éves lesz) azóta foglalkozunk homeopátiás kezeléssel.

Sokan nem hisznek benne, de igen is van eredménye csak tudni kell mikor lehet alkalmazni és mikor nem.

Viccnek tűnik de nem az : Ha egy ember hátából kés áll ki akkor nem kezdünk neki homeopátiázni, hanem először használjuk a hagyományos műtéti eljárásokat. Ha elhárult a közvetlen veszély akkor már neki kezdhetünk a homeopátiás kezelésnek amely kiegészíti a hagyományos módszereket, némely esetekben helyettesíti is azokat.


Tárolás : Hogy, hogyan tárolják vásárlás előtt azt nem tudhatod, csak megbízhatsz benne, hogy megfelelően. Azonban házi tárolásra viszonylag elfogadható áron lehet kapni műanyag tárolókat (kisebb dobozos vagy esetleg nagyobb fiókos kialakításúakat igénytől függően). Otthon tedd oda ahol a rendes gyógyszereket tartod és nem lesz vele gond.


És, hogy a fejekben dől el. Ezt megcáfolnám egy saját tapasztalattal amivel lehet vitatkozni.

Embereknél meg elfogadnám, hogy létezik pszichikai hatása is. Azonban mit mondanak ha egy állatnál használjuk kezelésre.

A saját macskánk egy "átmulatott" éjszaka után gennyes fertőzésekkel, véresen jött haza. Természetesen elvittük állatorvoshoz aki kitisztította a sebeket és oltást adott neki, majd visszahívott 4 nap múlva kontrollra. A négy nap alatt Arnica Montana homeopátiás szert adtunk neki szájon át. Kevés vízben feloldottuk és kis fecskendővel megitattuk vele. A kontrollon az állatorvos elképedve látta, hogy milyen szépen gyógyultak a sebek, és hogy ennyi idő alatt még nem tapasztalt ilyet.


Csodákat nem szabad várni tőle, rákot nem gyógyít, komoly betegséget nem tud gyógyítani, de enyhítheti a tüneteket.

Kisebb betegségek azonban normál gyógyszer, antibiotikum használata nélkül is gyógyítható.

Mondom ezt én aki sokáig nem hittem benne.

2014. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gyakori érv hogy állatnál meg babánál nincs placebo, pedig igenis van. Homeopátia nem egyéb ostoba kuruzslásnál.


[link]

2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!