Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » FONTOS! Hogy lehet eltüntetni...

FONTOS! Hogy lehet eltüntetni a herpeszt házilag és gyorsan?

Figyelt kérdés
most van elősször herpeszem és már van rajta seb, de megint kijön mellette :/ hogy lehetne eltüntetni??

2012. febr. 27. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Csak kenőcs segít, házilag nem fog elmúlni. Gyógyszertárban adnak rá megfelelő szert.
2012. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó dehogynem, csak az gondolja hogy nincs házi módszer, aki nem ismeri a házi módszert. ;) A lányomnak épp most mulasztottam el egy nap alatt, már nem herpesz, csak egy gyorsan gyógyuló seb.


Lépések:

1. Lefagyasztás. A frigóból valami mirelitet kiveszel, ez új zacskóba bugyolálod és 5-10 percig (mondjuk kesztyűben fogva) a sebhez tartod. Ekkor elhalnak a vírusfertőzött szövetek és elkezdődhet a regeneráció.


2. C-vitaminos ecsetelés. Pl. a DM-ekben kapható természetes eredetű, bevonat nélküli C-vitamin tabletta, egygrammos kivitelben. Egyetlen ilyen tablettát kis vízbe mártunk, pár csepp elég rá, majd ezzel ecseteljük a sebet. A herpeszvírus utálj az aszkorbinsavat. Ez nagyon tud csípni, de segít.


3. Óránként 1 ilyen tabit még bekapunk egy-egy pohár vízzel (ne azt, amivel ecseteltünk, azt rakjuk el, hátha még kell egy kicsit ecsetelni mondjuk másnak). A szövetregenerációhoz a test főként kollagénből építkezik, és azt vagy húsokkal viszünk be (pl. töpörtyű), vagy C-vitaminból állítja elő. Sok C-vitaminből.


1-2 na alatt már csak seb marad, ami nem érzékeny herpesz, csak egy varratosodó heg, ami hamar begyógyul.


Ha épp nincs otthon ilyen C-vitamin tabletta, a fagyasztás önmagában is hatásos lehet, csak esetleg tovább vagy többször kell.

2012. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem "másnak", hanem "másnap". Bocsi.. :)
2012. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
wodkát tegyél wattára nekem 2 nap alatt hatott vagy az Alo E VEra nedvét.
2012. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
C vitamin, a lényeg, mert gyenge immunrendszert támadja meg. Ha érzed, hogy jön ki egy gerezd fokhagymat félbe vagsz, és azzal dorzsolod lagyan. Vagy fogkrém, az fagyasztja!!!!!
2012. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az aloe vera nekem nem használt,a fagyasztás,és a fogkrém a hatásos.
2014. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a fagyasztas nem hasznal, mindig csak meg nagyobb lesz tole a herpeszem...
2017. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!