Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak az ablakomon...

Mit csináljak az ablakomon keletkező párával? Házilag mivel lehetne eltüntetni vagy legalább pár napra megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Az ablak fából készült, jól szigetelt, dupla üveges.
2011. nov. 23. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet az obiban vagy a tescoban venni azt a ceresit párastop készüléket tablettával. Nagyon hatásos a pára ellen, de drága.
2011. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szellőztetés!!!
2011. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egri Marika válasza:
Ha tul meleg van bent és kint tul hideg párás lesz az ablak. Ki kell nyitni az ablakot, és nem tuldrága vegyiterméket venni. Ük, déd, nagyanyáink vegyitermékek nélkül is tiszta, rendes és nagy háztartást vezettek. Jó lenne átvenni tölük néhány egyszerü olcsó megoldást Pl: ecet a balteriumok 90 % elpusztitja, fehérit,vizköt old,fertőtlenit, fényesit /ablak, csempe/ ha ruhaszine enged ecetes vizzel kell megkötni, hogy ne fogjon be mindent. Ja és persze zsirtalanit is, olcsó.Nem vagyok fiatal ezért tapasztalatból mondom ezeket. Valamikor én is esküdtem a méregdrága vegyianyagokra mostmár az ecettel is tiszta lesz a lakásom és ragyog a fürdő.Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb drága tisztitószer is tartalmaz ecetet. Biótermék természetes erjedésztésel gyártják.
2011. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakoribb szellőztetéssel, így csökken a lakás páratartalma. Éjszakára meg húzd le a redőnyt. Az ugyanis pluszban szigetel.

Egyébként ha jól szigetelne az ablak, akkor nem csapódna le rajta a pára, azért ott csapódik le, mert hideg az üveg.

2011. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!