Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Sceletium tortuosummal (kannával) kapcsolatban? Kipróbálta már valaki? És milyen volt, honnan vette, hogy fogyasztotta?

Figyelt kérdés
Csak mert ha érdemes kipróbálni, akkor mindenképp benne lennék, de nemtudom hol szerezzem be, stb...

2012. márc. 3. 11:22
 1/2 anonim válasza:

Én próbáltam már. Nekem tetszett, bejött. Olyan nemistudom... Jó hatása volt. Cigiből szívtam. Jó kedvem lett tőle, és egyértelműen jelentkeztek az eufóráns hatások is. Egy csávótól rendeltem vaterán...


Innen:


[link]


Jófej volt az eladó. Kicsit többet is adott mint amennyit rendeltem. És a cucc meg bejött. Szóval csak ajánlani tudom!

2012. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jóféle, rágni ill. sokáig szájba tartani a legjobb. Azért jobb a tört mert azt lehet ténylegesen rágni íze nem rossz. Lehet érezni rendesen, és nagyon tiszta álmot is hoz nap végén. L-tyrosine-val kombinálva volt a legjobb, mert az is hasonló hatású mint a kanna.
2012. jún. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!