Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mik a fahéj hatásai, hogyan...

Mik a fahéj hatásai, hogyan kell fogyasztani, mire jó pontosan?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha napi 2× 3 dl vízbe 1 kiskanál fahéjat teszünk és felforraljuk aztán megisszuk, jó hatással van az álmosság elűzésére, serkenti a szexuális vágyakat és a vérkeringésre is jó hatással van. Igaz ez? És mennyire hatásos ill. intenzív a hatása?
2012. márc. 4. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pro és kontra érvek is felmerülnek vele kapcsolatban. Nézd meg a "fahéj hatása" címszó alatt és mindent megtudsz róla. Vagy nem.
2012. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En nem forralnam, mert a ho hatasara elveszitheti jotekony hatasat.

En reggel a zabkasamhoz szoktam keverni belole. Illetve a feherje turmixba szoktam rakni, vagy a bananturmixba.

Azt olvastam, hogy a vercukorszintre is jotekony hatassal van. Szerintem artani nem fog, mert annyit ugysem tudsz (birsz) belole fogyasztani, hogy karos legyen.

2012. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!