Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A hosszú hétvégén megbetegedte...

A hosszú hétvégén megbetegedtem 4 napja lázas vagyok átlagban 39 fokos. Valamint náthás vagyok köhögök és szorulásom van. AlgoFlexet szedek de az is csak 3-4 órára segít. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a gyogyszert, viszont gyulladasod van, es ennek a laznak oka van, tehat orvoshoz kell elmenni, ahol mar antibiotikumot is adni fognak. Hiszen a kohogest is jelen esetben az okozhatja.

Szorulas, szekrekedesnel szinten az okot kell kideriteni, tehat etkezesi szokas, stresszes eletmod, mozgasszegeny eletmod stb., es ezeken kell valtoztatni. TEhat ha sok szirald etelt fogyasztasz, akkor kezdjel el tobb rostot, gyogynovenytekat inni, es kevesebb szilard etelt, hiszen az emesztorendszered nem birja a megterhelest, tehat valtoztatni, segitened kell azt.

Orvosnal jartal? 4 nap magas laz....

2012. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy antibiotikumot szedek. És igen, voltam orvosnál , az édesapám háziorvos
2012. márc. 17. 12:04
 3/6 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy hidegvizes zuhanyt vettem és nem hogy lecsökkent volna a láz hanem emelkedett.
2012. márc. 17. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Édesapád háziorvos és te itt kérsz segítséget, hogy mit csinálj a nátháddal!? Hát az isten mentsen meg az ilyen orvosoktól!
2012. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Több szem többet lát
2012. márc. 17. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod ezek a sok szemek neked javulast hozni nem fognak, tehat kezdjel el kakukkfu-utifu gyogytekevereket fogyasztani, ezekkel mar segiteni fogod a gyogyulasodat. Tiger balzsamot valasarolj, ezzel az egesz testet kened, aztan agyban kell maradnod, hiszen izzasztani fog, tehat igy szinten segited a sajat gyogyulasodat.

Gazdag zoldsegleves:2-3 fej v.hagyma, amit aprora kell vagni, dinsztelni, majd vizzel felengedni, zoldsgek, mint s,repa, de ez lehet fagyaszott mixbol is, es egy csokor petrezselyem, hiszen ennek viszont kohogescsillapito hatasa van.

Curott olvasszal, ezt engedd fel tejjel, amiben kamillat, fahejat fozol,gyombert is lehet, tehat szirupot keszitesz, es ezt fogyasztod napjaban tobbszor, a masik gy.teaval, amit mezzel edesitesz.

Friss burgonyat vastagon szeletelsz, ebbol a talpadra, a csuklore, a homlokodra teszel, s mindig forditani kell, hiszen felmelegszik, akkor megforditod, ez fogja levinni a lazadat, es mivel teszel is a gyogyulsodert, e zert mar a laz is szunni fog.

Ezt akar az apukadnak is elvegezheted ha megfazva lesz, hiszen mar most tapasztalni fogod ezeknek a gyogyhatasoknak az eredmenyet. Naponta fogyasszal 4-5 cikk friss fokhagymat, es ennek megfelelo mennyisegu friss gyombert is. Friss zoldseglet, gyumolcslet fogyasszal naponta tobbszor, keveset, de tobbszor, ami erositeni is fog, nem beszelve a C vit. tartalmarol, aminek a szervezetednek most szuksege van.

Jobbulast!

A szomoru az, hogy az orvosok nem szoktak figyelni a hazi praktikakra, holott ez fontos kiegeszito kezeles lenne a gyogyszerek mellett.

2012. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!