Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet ez? (Kérdés túl...

Mi lehet ez? (Kérdés túl rövid, magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy már egy pár hete szédülök ,fáj a fejem ,hányingerem van és a hasam is fáj. Hozzáteszem ,hogy nem lehetek terhes,mivel szűz vagyok,lány és 14 éves.

Most is,ha iszok hányingerem van.

És tényleg nagyon félek,mert nagyon rosszul érzem magam.Nem tudnátok valami (de tényleg normális) válaszokat vagy tanácsokat adni,mert ez komoly,és komolyan félek.:S


2011. okt. 21. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

menstruálsz már?Mert ha nem lehet a mensi előjele,sőt van akinek az első pár évben a mensi után gyakran van hogy szédül,hányingere van,feszült,ez a hormonok miatt szokott lenni.Ez a mensit megelőzően is előfordulhat akár egy héttel.


Ha nem erről lenne szó,akkor lehet érdemes lenne háziorvoshoz menned,mert lehet valami sima vírus,esetleg frontérzékenység is válthat ilyesmit ki.

2011. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nézd, itt sajnos senki sem "orvos" annyira, hogy megírja a diagnózist. Menj el orvoshoz és gyógyulj meg hamar!
2011. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát mán vagy 2 éve túl vagyok az 1.-n ...az lesz,elvisz anyukám kivizsgálásra..csak azt hittem,hogy valami tipp ,hogy ne idegeskedjem halálra magam:S:S:S
2011. okt. 21. 18:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor fogsz megnyugodni igazán, ha lát orvos.
2011. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom,csak nagyon félek,hogy valami olyan mond,hogy ...na
2011. okt. 21. 18:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Simán menj el háziorvoshoz,egyedül is mehetsz nyugodtan már elég nagy vagy hozzá,én már 12 évesen volt hogy mentem egyedül,legalább önállósodsz.
2011. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
el fogok menni,és majd leírom nektek mi volt,de istenkém ha tudnátok mennyire félek:'(
2011. okt. 21. 19:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj! Kamasz vagy, változik a szervezeted, pörögnek a hormonjaid. Lehet, hogy csak annyi történt, hogy hirtelen nőttél, vagy vérszegény vagy. Biztosan nincs komoly bajod, a félelemtől viszont csak rosszabbul érzed magad.
2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kell félni,lehet semmi komoly,nekem elég korán jött meg a mensim és gyakran volt szédülés,általános gyengeségem főleg nyáron melegben,ill. front változáskor de semmit nem talált az orvos nálam,simán vérnyomást mért akkoriban az orvosom,szívem,tüdöm meghallgatta,megkérdezte mióta áll fennt és semmit nem talált,így annyi lett hogy valószínűleg a hormomális változások miatt van és majd helyre fog idővel magától jönni.Semmi komoly vizsgálat,vagy ciki nem volt.


Ne félj,valószínűleg sima vizsgálat lesz,ami szokott lenni.Ne gondolj a legrosszabbra,az sose jó.

2011. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztosat csak orvos tud mondani. Találgatásokkal nem fogsz menni semmire.
2011. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!