Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a következménye a mélyre...

Mi a következménye a mélyre ütött tetoválásnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 19:35
 1/2 anonim válasza:
menyre utott tetovalas??? gondolom nem muvesz csinalta.. egy amatorrel ne probalkozz nem erdemes a jobbak tudjak hogy meddig kell behatoljon a tu bizonyos bor reszek ala ha nagyon melyre megy esetleges vermergezes is kialakulhat vagy ha nem steril a cucc akkor fertozes... erdemes megfizetni a profi es minosegi munkat mint a gagyi tetkot sajnos nekem is van ilyen es azt kivanom bar ne lenne :DD
2012. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem több helyen is mélyre ütötte az elvileg profi, szalonban dolgozó tetováló a tetoválásomat. Ma voltam bőrgyógyásznál, allergiás reakciót produkál ezeken a részeken a bőröm és nem biztos,hogy valaha is elmúlik.
2012. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!