Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől lehet hőemelkedésem?

Mitől lehet hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Szombaton úgy du-tán 2 óra fele,éreztem,hogy ráz a hideg,kicsit fájt a fejem. aztán lefeküdtem kicsit,utána elmentem fürdeni,és jobban lettem,szerintem akkor volt lázam,mert nem mértem akkor még. vasárnap de-t ugyan ez néha elmúlott néha újra elő jött este mértem meg 37,9 volt vettem be lázcsillapítót,le is ment,jól is éreztem magam. ma megint olyan 3 óra körül kezdtem érezni,h megy fel a lázam,akkor még nem volt,meg mértem,rá másfél órára 37,6 volt,megint vettem be gyógyszer. és nem értem mi lehet a gond,mert nem fáj semmim. jó,most menstruálok,kijött a herpeszem is,de szombaton ezek még nem voltak. ja,és járok autót vezetni tanulni,általában utána jön ki. de nem izgulok meg semmi,már voltam 4szer vezetni,szóval szerintem az nem játszhat közre,vagy,de? hogy lehet vhol egy nagyon kicsit izgulok,mert még nem csináltam ilyet? köszönöm előre is a válaszokat!
2009. jún. 15. 17:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!