Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sinol orrspray-ről (fejfájásra...

Sinol orrspray-ről (fejfájásra, migrénre) tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 18:27
 1/7 anonim válasza:
Szia! Hétfőn vettem Sinol orrsprayt a gyógyszertárban,ma nagyon rosszul éreztem magam a melegfront miatt (hányinger,erős fejfájás),de sajnos nem voltam otthon és délelőtt nem tudtam használni,de most este kipróbáltam.két-két fújás mindkét orrlyukba és 8 perc múlva a fejfájás elmúlt,csak sajnos az émelygésem maradt.Az árra elég húzós volt 3110 ft volt.De én gyógyszert nem szedhetek,mert szoptatok.Remélem segíthettem,és fejfájás mentes napot kívánok neked!
2009. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia! köszönöm szépen,én már 5 gyógyszertárban kerestem,néztek rám,hogy miről beszélek:)nagyon kellene,mert migrénes vagyok,de ha épp nem az van,akkor a frontok miatt fáj a fejem,hányinger,szédülés...mindig van valami:)

Te melyik gyógyszertárban vetted?

2009. jún. 28. 17:32
 3/7 anonim válasza:
Szia! Mivel ez egy nagyon új termék,májusban jelent meg,nincsen még listázva a patikákban.Én is 4 patikában kérdeztem meg,végül is Újpesten a Király patikában pénteken rendelték meg nekem és hétfőn mentem érte.Szerintem kérdezd körbe,hogy meg tudják-e ott rendelni neked a patikában!.Üdv.
2009. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen...az még közel is van hozzám:)
2009. jún. 29. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
hát...kipróbáltam és nagyon jó,mert 5 perc alatt elmújt a fejfájásom,pedig eléggé fájt,a homlokom,és a tarkóm!
2009. júl. 20. 14:35
 6/7 anonim válasza:
sinol orrpray-t 12 éves gyerek használhat?
2011. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sinol orrsprém nincs, helyette pici Nicoflex kenőccsel szoktam megkenni az orrlyukaim, vagy a halántékom, arcom stb. Orrlyukakba nagyon, de nagyon kevés kell, mert csíp. Olcsóbb, mint a Sinol, ami szerintem túl van árazva.

3500 forintot nem fogok adni érte.

Ennél a szintetikus gyógyszerek is olcsóbbak.

Ha ilyen pofátlanul drágán adja a gyártó, akkor elkészítem én magamnak otthon. Chilli paprikám van, régebbi, újratölthető orrspré flakonom is van, semmi nem tud megállítani. Csak ki kell kísérleteznem egy optimális oldatot. Desztillált vizet fogok használni, amelybe ezüstkolloidot is teszek, ebben áztatom a chilli paprikát 2 hetet. Utána csak fújom a házi készítésű paprikás sprét, csak fújom, fújom.... majdnem ingyen. :-)

2012. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!