Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tudnék csinálni a bedagadt...

Mit tudnék csinálni a bedagadt bokámmal, hogy elmúljon a vizesedés?

Figyelt kérdés
Lúdtalpam van, elég nagyon sajnos. Néha erőteljesen bedagad a bokám körül, és nagyon csúnya, meg persze nem is kellemes érzés. Itt a nyár, a rövid nadrágok és szoknyák, valamint a szandálok, papucsok ideje, de a lábam nagyon csúnyán be van dagadva, nem is látszik ki a bokám. Milyen házi praktikákkal vagy készítményekkel tudnék rajta segíteni? Mit tanácsoltok? Köszönöm előre is a válaszokat és a segítséget!

2012. máj. 4. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi köze a lúdtalphoz, vizesedést inkább belsőszervi probléma okozhat, amit ki kéne vizsgáltatni.
2012. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Polcold fel, esetleg tekerd be.

De igen az ödéma sok mindent jelenthet, vese és szívproblémákat is.

szerintem vizsgáltasd ki magadat ha eddig enm tetted.

De jelentheti az vénák betegségét is. A nyirokrendszer problémáját. vagy azt hogy rossz cipőt hordasz.

A lúdtalptorna sokat segít. Ludtalp torna és lúdtalp betét, csakis a kettőt együtt :-)

2012. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vízhajtó tartalmú teákat ihatsz. Gumi térdzoknit használhatsz nadrág alatt és otthon. A meleg nem tesz jót a vizesedésnek. A keringést fokozhatod gyógykrémmel, maszírozással, étrendkiegészítővel.
2012. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy megtudhatná mitől van és azt kezelni :-)
2012. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Fiú, lány?

Lúdtalpbetétet hordasz?

2012. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi mindenkinek a válaszokat, nagyon rendesek vagytok, hogy adtatok tippeket! :)

24 éves lány vagyok. Lúdtalp betétet hordok, amikor olyan cipő van rajtam, mert sajnos a papucsokba és szandálokba nem lehet betenni (egyedi saját részre készített műanyag betétem van).

Mostanra egyébként visszament a vizesedés. Amikor csak tudtam,felpolcoltam a lábam, és hideg vizes rongyokkal szorosan betekertem. Emellett használtam a Jégzselét, ami nekem nagyon jót tett a hűsítő hatása miatt, valamint Fekete nadálytő krémmel kenegettem naponta többször. Nem tudom, melyiktől múlt el, de elmúlt.

Én is gondoltam rá, hogy valami betegség miatt van, de sajnos az én esetemben nem olyan egyszerű orvoshoz menni. Veszprém megyében van ugyanis a háziorvosom, amúgy meg Pesten lakom albérletben, de nem bejelentve, így ide nem tudok menni, sajnos. :(

2012. máj. 15. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidékiek mehetnek a SOTE-ra, ha meg beutaló kell valahova kérd meg az orvosod, hogy postázza el neked, vagy egy rokonod otthon. De a helyedben sűrgősen keresnék egy helyet, ahova bejelentkezhetek.
2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!