Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek a narancsbőr ellen?

Mit tegyek a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, és nem vagyok elhízott, mégis csúnya a bőröm, ami miatt kényelmetlenül érzem magam.

Lassan itt a nyár , én meg szégyellem felvenni a bikinim.

Mit tegyek a narancsbőr ellen? Mi segítene a leggyorsabban?


2012. máj. 16. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el egészségesen táplálkozni, igyál legalább napi 3 liter szénsavmentes vizet.

Használ neki a masszírozás és speciális olajok, bőrdörzsölés.

2012. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem a Rossmann-ban egy jó kis zöld combmasszírozót, vm 500 Ft körül volt. Direkt a narancsbőrt hivatott kezelni. Ezen kívül a nyirokkeringést érdemes javítani, mert állítólag ennek a gyengesége nagyban felelős a narancsbőrért. Vannak nyirokmasszázsra szakosodott masszőrök, jó dolog, bár drága, 7-9.000 Ft. A vérkeringés javítására kaptam egyszer egy tanácsot, hogy naponta 10 percig nyújtsam fel a lábamat gyertyába ill támasszam a falhoz. Tényleg jót tesz a láb formájának is, próbáld ki. Van egy jó könyv is, Karen Burke: Feszes combok
2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vákuumozás.. szilikonpohárral...
2012. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A narancsbőr nem elhízástól van, hanem attól, ha nem táplálkozol egészségesen és nem iszol elég vizet. Ha pl sokat kávézol, energiaitalt iszol, cukros, finomított szénhidrátos kajákat eszel, akkor bármit tehetsz, a narancsbőröd ott fog maradni.

Igyál napi 2 liter tiszta vizet, fuss, ha bírja a térded és a bokád. Én ezek kiegészítéseként trippleffect krémet is használtam.

2012. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sok folyadék, kevés cukor az nagyon fontos. Emellett segít a váltózuhany(hideg, meleg, hideg víz..) ezen kívül nekem a szauna segített sokat! vékony testalkat vagyok, csak a fenekemnél szokott kialakulni.. de 1-2 szauna után sokkal kevésbé volt látható! érdemes kipróbálni :)
2012. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!