Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi tévő legyek a...

Nem tudom mi tévő legyek a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom magam így elfogadni. Annyira jó lenne rövidnadrágot viselni de így nem. Alaphelyzetben nem látszik csak amikor összenyomom. De az is nagyon zavar. És nincs szükségem még fogyókúrára sem, nem kell lefogynom.

Próbálok egészségesen étkezni, kerülöm a chipset csokit műanyag ételeket.stb. Zöld teát is iszok. Gyümölcsök, zöldséget stb. Nem cigizek nem iszok alkoholt se.

Akkor még is mitől lehet? Pedig volt egyszer olyan, hogy alig látszódott. De ezt általában reggel szokott lenni, akkor szinte alig látszódik.

Vannak valamilyen házi praktikák vagy mit csináljak ami tényleg eltünteti? Lehet, hogy nehéz a megszüntetése de abban biztos vagyok, hogy ellehet tüntetni. De még is hogyan? Semmi önbizalmam nincs emiatt. :-S Még a striákat elfogadom de ezt nem tudom. A pasiknak mennyire számít ez?


Köszönöm a válaszokat.


L20


2011. jún. 25. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú igazán szeret, észre sem veszi a narancsbőrt. Nekem legalábbis egyáltalán nem számít! Semmit nem vesz el egy lány szépségéből!!!
2011. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem érint, de a barátnőm citrus meg ilyesmi olajjal kenegeti, sokszor be is csomagolja fóliába a combjait olajosan, azt mondja csíp kicsit de nagyon hatásos tud lenni.
2011. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pasik észre sem veszik :)

Amúgy nálam akkor vált csúnyává és eltüntethetetlenné, amikro elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Most azért látványosan tudom csökkenteni a narancsbőrt, hogy abbahagytam a tabit, de nagyon fontos a rendszeres folyadékbevitel (= szénsavmentes ásványvíz) és a mozgás.

2011. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pasik ezzel nem foglalkoznak, különösen hogy azt írtad, hogy nem vagy elhízva, és inkább csak akkor látszik ha összenyomod. Nekem is a bogyók után erősödtek meg,én az Aloe piros krémmel szoktam kenni és szintén befóliázni.El nem mulasztja, de halványítja. Ha ennyire zavar, nézz körül kozmetikusoknál, masszőröknél, vannak különböző kezelések, amik segíthetnek! Addig pedig fel a fejjel, rövid szoknya és irány szórakozni!


Utolsónak üzenem, hogy köszi a biztatást, mert én egy hónapja hagytam abba a bogyót, lehet ezek is múlni fognak vele...?!

27L

2011. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szétfogok nézni valahol amit írtál kedves utolsó, meg akkor kipróbálom ezt a fóliázást is.

Szerintem, ha abbahagyod a fog. gátló szedését és hozzá teszel is a narancsbőr ellen akkor tuti, hogy elfog tűnni vagy halványodni fog. Egyébként sejtem, hogy mitől jöhetett ki nekem narancsbőr. Volt vagy 2 vagy 3 hét mikor minden héten (legalább 2x) vettem sajtburgert(kettőt). És akkor vettem észre, hogy narancsbőrös vagyok. Na akkor ott abbahagytam a sajtburger evést. Már bánom az egészet.

A csokievéssel is felhagytam:-D. Abban biztos vagyok, hogy fog.gátló tablettát nem fogok szedni.

2011. jún. 26. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:

De miért zavar, ha csak akkor látszik, ha összenyomod? Illetve azt nem értem, hogy nem is téged zavar, hanem hogy mit szólnak hozzá a pasik. De egy pasi sem fogja összenyomni, hogy megnézze, hogy narancsbőrös-e.


A barátom 23 éves koráig azt sem tudta, hogy mi az a narancsbőr. Látott már olyat, de fel sem tűnt neki. Tévét néztünk, én mondtam, hogy jé, milyen narancsbőrős a lány combja és mégis milyen önbizalommal mutogatja... azt sem tudta, miről beszélek.

Nekem is van, őt egyáltalán nem zavarja, sőt nagyon tetszenek neki a lábaim.

2011. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert ha most ilyen és később ha nem figyelek rá akkor már nem biztos, hogy csak akkor fog látszódni mikor összenyomom..Nem akarom megvárni míg rosszabb lesz, inkább teszek ellene.
2011. jún. 26. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A narancsbőr kialakulásának sok oka van pl genetika, gyógyszerek mellékhatása, kevés mozgás, helytelen táplálkozás, az élelmiszerekben lévő adalékok méreganyagok, amiket zsírsejtekbe csomagol a szervezet stb A Tiéd az I.fázis, amikor csak összenyomva látszik a narancsbőr.Méregtelenítéssel, sok mozgással, hideg-meleg váltózuhannyal, helyes táplálkozással megelőzhető.Sok módszer ismert még.Ha érdekel egy hatékony, kedvező áru, kényelmesen otthon használható jól bevált módszer, akkor privátban keress meg.
2012. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!