Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki próbálta már az Ayura...

Valaki próbálta már az Ayura herbál 9 féle gyógynövényes italt?

Figyelt kérdés
Nekem van egy csúnya fejbőr bajom. Olyan mint ha korpa lenne,de annál nagyobb darabokban hámlok, és viszket (mindig elfelejtem a nevét). Már váltottam ezer sampont, és a keményebb korpásodás elleniek is csak ideiglenesen oldják meg a problémám. Én viszont sosem fogadtam el azt, ha valamit nem oldunk meg csak kezeljük. Sokat olvastam arról, hogy felgyülemlett mérgek is okozhatnak allergiás tüneteket, és az unokatesóm által hallottam erről. Neki az ital elmulasztotta a kezén és a lábán lévő börrepedéseket. De mivel nem olcsó mulatság szeretnék több véleményt hallani, hogy megérné -e nekem a kipróbálást a fejemre. A válaszokat előre is köszönöm:)Más megoldás is érdekelne, ha valaki tud valamit,mert elég kellemetlen.

2012. máj. 30. 01:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
igen és fostam tőle!
2012. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neutrogena T-gel moss hajat a gyógyszertárból (olyan 1200-1500 Ft) meggyógyít.
2012. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de sajnos csak kezeli a bajom, persze jó meg minden, és fogom is használni a nyáron, hogy többet megyek emberek közé:D Ugye eddig vizsgaidőszak volt, de sajnos véglegesen nem mulasztotta el. Átmenetinek viszont tényleg jó.
2012. jún. 19. 01:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Doki mit mond?
2012. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azt hogy ilyen előfordul, használjak vagy T gélt, vagy (van az a másik ami nem ugrik be) és hogy elmehetek bőrgyógyászhoz de ő is valószínű ugyanazt mondaná.
2012. jún. 21. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Tehát bőrgyógyásznál nem voltál? Érdemes elmenni! Mert többet tud mint a háziorvos!
2012. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elfogok menni, de csak azért hogy közöljem vele ideje lenne ha az embereknek nem csak a kezelést ajánlaná hanem a MEGOLDÁST is. A betegséget ismerem, és volt olyan ismerősöm aki elment ezzel a fejbőr bajával. A doki nem mondott mást, csak ajánlotta a szokásos kezelő megoldásokat. Vagy az allergiás barátnőim, akik meg kaptak antihisztamint. Puff..attól még ugyanúgy allergiások lettek. Én meg egészséges akarok lenni, nem csak kezelni azt, ami lehet hogy más miatt alakult ki. Szóval ismerem a mostani orvosokat...a gaszrto enterológus is mit mondott a fekélyes vastagbél gyulladásomra? Hát nem tudják az okát, nem tudják gyógyítani de itt van ez a gyulladás csökkentő, amit egész életemben szedni kéne. Kösszi....én meg persze utána jártam, ahol kiderült hogy 5% meggyógyult és az az 5% úgy kezdte hogy megszabadult a mindenféle mérgektől..bevallom én azóta nem hiszek feltétlen az orvosoknak, mert abban nagyon jók hogy kezeljenek valamit,vagy gyógyítsák azt, amire tudják a megoldást, de ha olyan van amire nem tudják még csak AJÁNLATOT sem képesek tenni. Pedig ma már van net, egyszerűen csak utánuk kéne nézni és legalább ezzel segíteni. Mert én is csak azért néztem utána, hogy nem hiszek el mindent hogy az úgy is van, de a legtöbb ember meg csak az orvosnak hajlandó hinni, mint ha legalább is ők mindent tudnának, pedig nem.
2012. jún. 21. 18:34
 8/13 anonim válasza:
21%

Az Ayura Herbal először méregtelenít aztán szívódnak fel a gyógynövények.

Külsőleg és belsőleg is jó,én ezzel masszírozok.

2012. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem általában az orvosok gyógyítanak ki mindenféle bajból, nem az önjelölt tanácsadók, akik se nem orvosok, se nem tanultak biológiát, kémiát, és fizikát... , sem pedig az álszent természetgyógyászok, különben rég kinyiffantam volna.


Keress fel több orvost, mert így látatlanba, senki nem fog neked tudni segíteni, mert ahhoz meg kéne vizsgálni a fejbőrödet, és mikroszkóp is kell hozzá!


Vagy szenvedj és fogadj el mindenféle tanácsot, ami lehet hogy másnak bejött, de csak ronthat a helyzeteden!


Vagy keresd fel a Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinikát, tt tuti segítenek rajtad!

2012. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igaz, régen kérdezted, és nem tudom kipróbáltad e, de szerintem jó a juice a problémádra. :) Nekem például arra is jó többek közt, hogy már nem hullik a hajam, és nagyon elkezdett nőni. :)
2015. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!