Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudtok véleményt mondani...

Tudtok véleményt mondani Horváth Eszter, homeopátiás orvosról Győrben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 15:06
 1/1 anonim válasza:

Születési évem

1967

Orvosi diplomámat 1993-ban szereztem Budapesten, s azóta folyamatosan Győrben dolgozom a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban. Kezdetben a csecsemő-és gyermekosztályon, majd alapító tagként 1999. óta a gyermekintenzív osztályon.

Gyermekgyógyász szakvizsgámat 1999-ben, aneszteziológus szakvizsgámat pedig 2005-ben szereztem.

Munkám mellett a Gyermek Intenzív Terápiáért Alapítvány vezetőjeként próbálok meg minél nagyobb anyagi forrásokat biztosítani az osztály működéséhez.

2 évvel ezelőtt 2 éves tanulási folyamat végén nemzetközi CEDH diplomát szereztem klinikai homeopátiából, így magánrendelésemen a klasszikus orvoslás mellett az alternatív medicina is helyet kap a betegek gyógyításában.

Győrben a Gyógyítók Házában rendelek, ahol több kollégámmal együtt hisszük, hogy a beteget és nem a betegséget kell gyógyítanunk.

Rendelőnkben Voll féle vizsgálat is igénybe vehető, valamint lehetőség nyílik Bemer mágnesterápiás kezelésre is.

2012. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!