Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használtátok már? DR HORVÁTH...

Használtátok már? DR HORVÁTH ISTVÁN professzor által kifejlesztett koleszterin elleni védőoltást? Mi volt a hatása ill volt-e valamilyen észlelt mellékhatása

Figyelt kérdés

#koleszterin #védőoltása
2012. ápr. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A koleszterin (C27H46O) szteránvázas vegyület, amely minden emberi és állati sejtben megtalálható.


Magas koleszterin elleni védőoltást hozott létre a doki, de úgy tudom még kísérleti stádiumban van.

2012. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
magas koleszterin ellen tudom ajánlani a fahéj mindennapi fogyasztását. a dokim le volt döbbenve az alacsony koleszterin szintem miatt, azt hitte csak zöldségen élek, pedig sok zsírosat eszem.. nézz utána. :)
2012. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akit érdekel a vakcina hatása,eredmények ,beszerzés,beadás kérem írjon nekem privát üzenetben és mindenről tájékoztatom.
2013. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Anonim!

Ha van még lehetősége tájékoztatni Horváth professzor Úr vakcinájának hatásáról,eredményéről, kérem szíveskedjen írni a gspr11@gmail.com címre.

A koleszterinem jó (4,9), viszont:

- visszeres volt a lábam,

- bal belső boka alatt 1,5 x 3,5 cm-es lábszárfekély keletkezett,

- miután a bőrgyógyász kikezel, a visszért megműtötték kb. kettő

éve,

- kettő hónapja a lábszárfekélyem kiújult ugyanott, kb. fél

tenyérnyi területen,

- mivel nincs szakrendelés, elmentem egy hirudo terapeutához,

- három kezelésen összesen 10 pióca segített.

Nem vagyok cukorbeteg. A szakember szerint a problémát a vérrög okozza. A vérnyomásom 140-150 között ingadozik. 1x1 coverexet szedek, és ez leviszi 140 alá.

Tisztelettel kérdezem, ezen segítene Horváth professzor Úr vakcinája? 72 éves vagyok.Ezen kívül nincs semmilyen egészségügyi problémám.

Üdvözlettel Gáspár Tibor

2020. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!