Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehetséges hogy még tényleg...

Lehetséges hogy még tényleg nem találták meg a rák ellenszerét?

Figyelt kérdés
Hogy lehet hogy ilyen fejlett a tudomány és mégsem tudtak eddig áttörést elérni a rákgyógyítás terén?
2012. jún. 9. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy megvan már... De a kemoterápiákon 500-3000%-os a haszon!! Nem érdeke az a gyógyszergyáraknak, hogy beszedsz pár tablettát és meggyógyulj. A sógornőm olyan kemót kapott, aminek az ára 600000 ft/ fél liter. Hát nem megéri gyártani?!
2012. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Annyira imádom az ilyen kérdéseket. A emberek az alapvető biológiával sincsenek tisztában, de biztos a sok g.ci orvos meg a gyógyszergyárak haszna miatt halnak meg az emberek rákban.

Véletlen sem azért, mert kismillió féle ráktípus van.

És mindegyik TELJESEN más. Nincs olyan, hogy "a rák ellenszere".

Egyébként van egy csomó típus, amit már eredményesen tudnak kezelni.

2012. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Én meg imádom az ilyen fröcsögő, okoskodó válaszokat. Mondod, hogy kismillió fajtája van a ráknak, de fogalmad sincs mi a rák valójában. Leírom, hogy ne kelljen gugliznod: a szervezet kontrollja aló kiszabadult sejtek amiken nem működik az apoptózis (programozott sejtelhalás) és kontrollálatlanul szaporodnak. Például, hogy értsd: porc vagy bőr szövet vagy bármilyen oda nem illő szövet keletkezése és szaporodása a tüdőben: ez a tüdőrák. A kismillió fajtát ugye úgy érted, hogy van: májrák, hererák, tüdő-, vese-, csont-, satöbbi?? Téves. Például bőrszövet a tüdőben az tüdőrák...ugyanilyen bőrszövet bárhol a szervezetben: vesében-> veserák, agyban->agydaganat, májban->májrák stb.. és máris nem kismillió fajta van, hanem sokkal kevesebb. És mielőtt tátott szájjal esnél a segglyukamnak, igen, én is rákbeteg vagyok, azért szedtem össze sok infót erről...
2012. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell felvilágosítanod, mer képzeld el, tanultam, sőt mit több, le is szigorlatoztam abból, hogy mi is az a rák.

És igen, van 8 alaptulajdonság, ami minden rákos sejtet jellemez, többek között a végtelen osztódási képesség.

Csak tudod k.vára nem mindegy, hogy mégis mitől is van.

Ugyanis mindegyikre más gének aktiválódása/inaktiválódása jellemző.

És mondjuk krónikus myeloid leukémiánál egy kromoszóma transzlokáció következtében olyan kóros fehérje fejeződik ki, ami fokozza a sejtosztódást és csökkenti az apoptósist, addig másnál mondjuk épp egy teljesen más növekedési faktor receptor aktiválódik.

És míg mondjuk a CML-t emiatt lehet olyan gyógyszerrel kezelni, ami a fehérjét gátolja, addig mondjuk egy vastagbél adenoarcinómára hiába adod a gyógyszert, egy nagy szart fog érni!!!!

2012. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel azt sem tudjuk pontosan mi okozza a rákot, ellene sem tudunk mit tenni nagyon. Az a válaszoló adott helyes válasz, aki szigorlatozott belőle. Tudom, mert én is vizsgáztam ebből. A sejt pontos működése ma sem ismert, mert nincsen meg a megfelelő technika hogy élő sejteket tanulmányozzunk, ezáltal azt sem lehet megmondani melyik fehérje (vagy egyéb vegyület) milyen úton-módon felelős a rák kialakulásáért (persze egy részére már rájöttek, de érdemi szempontból nagyon kevés adat áll rendelkezésre).
2012. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rák, hanem daganat... Megvan az ellenszer, a mentális egészség!
2012. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Sgt. Márk


Letiltottalak, úgyhogy ne erőlködj. Engem igazol, amit teszel, hogy alacsony intelligenciával rendelkező példány vagy.

2012. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát a válasz kétértelmű? Bizonyos rákbetegségeket eredményesen gyógyítanak vagy csökkentenek míg másokkal nem tudnak mit kezdeni!
2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!