Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 20 napja késik a mensesem,...

Nyunyus kérdése:

Már 20 napja késik a mensesem, lehet terhes vagyok, de ha nem az orvos tévedett és valami más baj van. Mi lehet ha a hormonjaimat rendben találták?

Figyelt kérdés

20 napja késik. Voltak zavarok eddig is benne, ilyen egy két hetes csúszások,de most úgy tűnik teljesen kimaradt. Mint általában mindenki ilyenkor terhességre gyanakodtam az előzőeknél is, de sosem az volt. Voltam a zavarok miatt nődokinál, a hormonjaimat mind rendben találta, mégis felírt diane 35-öt (ezt nem is értem, ha minden okés)...

Hétfőn veszek ismét tesztet, bizakodom.

De szerintetek lehet hogy az orvos tévedett és lehet hogy mégsem oké valami? Ha nem terhes vagyok, szerintetek mit mondjak, mit vizsgáljon még? Vagy van esélyem terhesnek lenni zavaros ciklus mellett is?


2012. ápr. 15. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A zavaros ciklus mellett még lehetsz terhes.Viszont én úgy tudom, hogy a diane35 szedésének abbahagyása után legalább fél év szüntetnek lennie a teherbeesésig, mivel kárositjhatja a magzatot. Igy inkább ne reménykedj, hogy terhes vagy.
2012. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhességre mindig van esély, és persze a doki is tévedhet. Nekem szervi bajom nincs, a pajzsmirigy gyógyszerem be van állítva az orvosok azt mondják minden rendben, még sincs menzeszem 2 hónapja.....és nem tudok mit csinálni,semmi se biztos.
2012. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem kezdtem el szedni a gygyszert, nagyon rosszakat olvastam és vaciláltam sokat hogy mi legyen, pláne hogy jó hormonedermény mellett nem is igazán értem miért. Anno pár hónapja voltam pajzsmirigy vizsgálaton is, ott is normálisnak mondtak mindent. Mondjuk van rá hajlam a család miatt.


De egyéb tünetem sincs a terhességre... tudom, majd a teszt megmond mindent, csak már vacilálok.

2012. ápr. 15. 12:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Negatív lett így délelőtt. Akkor valószínűleg a doki tévedett. :( Jöhetnek az újabb körök.
2012. ápr. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!