Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Méregteleníteni szeretnék...

Méregteleníteni szeretnék teával, melyik a leghatásosabb? (tapasztalat alapján)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szinte minden tünet megegyezik (fáradékonyság,kellemetlen szag stb.)

Soha nem méregtelenítettem. Olvastam már pár cikket,hogy melyik is lenne a legjobb..léböjt és egyebek kicsukva.

Teára gondoltam,na de melyiket és mennyi ideig fogasszam? :)

Tudom,hogy sok kérdés van már ilyen,de én a ti tapasztalataitokra hagyatkoznék.

Előre is köszönöm a válaszotokat!

21 L


2012. jún. 14. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pannonhalmi salaktalanító tea. Addig és úgy fogyaszd, ahogy a dobozra van írva, mellette kímélő étrend, minél kevesebb hússal.
2012. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Pedig a veséd és a májad éjjel-nappal azon dolgozik, hogy méregtelenítsen. Egészséges néha csak teázni, az emésztőrendszered kicsit pihen, de ne hidd, hogy a szervezetedben felhalmozódik a méreganyag és csak úgy kering benned. Elsősorban a májad és zsír raktározza a legtöbb mérget, megfelelő testzsír% megtartásával, rendszeres izzadással(sport) és megfelelő folyadékbevitellel méregteleníted magad napról napra.
2012. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszotokat! :) zöld teákról esetleg tudtok valamit mondani?

kedves 2. válaszoló igen így van,ahogy írod, de sajnos eléggé mozgáshiányban szenvedek...

2012. jún. 14. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Pickvick zöld teát ne vegyél. Leveles a legjobb, nem filteres. Emellett csalántea még ami jó rá. Két hetes kúrában ajánlott mindkettő
2012. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Vettem a rossmanban egy kínai zöld teát filteres igaz, de meglátjuk,hogy jó-e.Emellett sok zöldséget és gyümit eszek.

2012. jún. 18. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!