Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használ valaki otthon ceragem...

Használ valaki otthon ceragem ágyat? Mi a vélemény róla, hosszú távon vajon megéri a befektetett pénzt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ágy árának a töredékéből, már akár szakemberhez is lehetne fordulni aki személyre szabottan, a megfelelő kezeléssel segít a betegségeken. Nagy átverés ez az egész ceragemes hisztéria. Egy szakember véleménye...
2012. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 GeriMan válasza:

az országban nagyon sok helyen ingyen is használhatod de ha esetleg vásárolni akarsz akkor csak a neten a töredékéért kapsz

több ismerősőm használta 500-900 alkalommal és nem használt nekik

2012. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%

Először is: az ára , ha jól tudom 1 millió Ft körül van. Az ágy önköltségi ára szerintem nem több 100 ezer Ft-nál. A hozzá való szoftver ami talán tizedannyit tud mint a legolcsóbb mobiltelefoné, de számítsunk rá 100 ezret. Viszonylag tisztességes haszonkulcs további 100 ezer. Összesen Mennyi? és mennyiért adják? vesd össze és rájössz magadtól is mire megy ki az egész!

Megéri e? Hm egy biztos, hogy használat után jobb a közérzeted, amit egy gyógymasszázzsal is elérhetsz. én kétszer elmentem ilyen bemutatóra. Mielőtt befeküdtél egy negyed órán azt sújkolták beléd, hogy mennyi bajod van csak még nem érzed, és ahányszor kipróbálod előtte folyton mondják.Ettől rögtön bepánikol az ember és két kézzel kap az ágy után. Nyilván használod hosszú időn át, és nincsen semmi bajod. Ezután mondod, hogy hál istennek kigyógyultam mindenből. Hálát adsz az istennek, hogy megvetted mert egy képzelt betegség után semi bajod nincs. Ja egy van 1 millióval könnyebb lettél. döntsd el Te mennyit ér. Egymilliót fizetni azért, hogy stresszelj a klinikailag ki nem mutatott betegségeid miatt.

2013. jan. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ja, bocs még egy. A szerkezet a gerincedet egyoldalúan veszi igénybe, se jobbra se balra se körkörösen. Nincsen több irányú mozgás mint amikor sportolásnál igénybe van véve. Fogj egy darab drótot és hajlítsgasd föl le föl le többször, mi történik? előbb utóbb eltörik!
2013. jan. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó a ceragem ágy. Mióta járok a központba nagyon jó a gerincem. Nagyon csúnya gerincferdülésem bvan.

mióta járok azóta szinte egyáltalán nem fáj.

Én tuti veszek egy ilyet , nagyon megéri.

az egészség a legfontosabb.

pedig én se hiszek el mindent ... de ami jó az jó

2013. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 levelecske válasza:

Sok helyen már kipróbálható akár ingyen is, de vannak alternatív gyógyászattal foglakozó vállalkozások ahol 1-2000 Ftért kipróbálod.

Nem nagy a rizikó, meglátod hasznos lesz.

Aztán el tudod dönteni, hogy veszel-e ilyet, mert már kapható 100ezer Ft-tól !!!!! :)

2019. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!