Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kisfiam hosszú haját nem...

Kisfiam hosszú haját nem akarom levágatni! Jelenleg kicsit hosszabb kelós egyforma hosszúságú haja van! Valami fazont vgassak neki, otthon viseletnek nagy melegben feltűzve kényelmes vagy balelina kontyba feltekerjem neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
kamu..
2012. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem, hogy mi a kérdés?

Egy kicsit összeszedettebben is megfogalmazhattad volna! Amúgy miért nem akarod levágatni?

2012. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szokták bántani az oviban/suliban?

Biztos hogy igen. A gyerekek kegyetlenek.


Van ismerősünk.

Azt csinálja mint te.

Balerina kontyban van a gyerek haja, vagy kis csattal feltűzve stb.

A gyereket rendszeresen kislányozzák, bántják.

De az Istennek nem vágnák le a haját szegénynek, mert hogy az apának is hosszú a haja!


Szerintem igenis fontos hogy gyerekként kialakuljon egy nemi identitás az egészséges fejlődés érdekében.

Tiniként már más külső jegyek miatt nem fogják kislánynak nézni, vagy szívatni a hosszú haja miatt, de kisgyermekkorban az ilyen szívatások, bántások elég kártékonyak lehetnek...


Nekem az a véleményem hogy ez szimpla önzőség a szülők részéről hogy nem vágják le a szép kis fürtöcskéket, mert olyan "aranyos" - jah kislányos - de te dolgod...


Egyetlen fontos amit ha megtartod a hosszú haját és kérlek figyelj rá: SOSE lógjon a gyerek szemébe a haja! SOSE! Nem tesz jót a látásnak, hogy vmi olyan közel zavarja a szemet.

2012. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!