Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Furcsa helye van a csípésemnek...

Furcsa helye van a csípésemnek, mi csíphetett meg? Bőv lent.

Figyelt kérdés
tegnap ültem kint a házunk előtt és egyszer csak egy zümmögő bogár neki csapódott a fejemnek.. mivel elrántottam a fejem nem láttam mi volt az de be esett a mellemhez.. benéztem a pólóm alá de nem láttam semmit egyszer csak egy fájdalmas csípésre lettem figyelmes majd a bogár kirepült de sajnos nem láttam.. szerintem darázs csípés lehet mert én arra allergiás vagyok hirtelen rosszul lettem vert a víz és elkezdet bedagadni a csípés helye.. ecetes vizes borogatás tettem rá és bevettem egy kálcium drazsét aztán estére márcsak egy nagy vörös folt maradt.. de mára olyan mint egy szúnyog csípés viszket körülötte nagyon piros de ha megvakarom nagyon fáj.. és egy két centire tőle a bőröm nagyon fáj.. milyen bogár okoz ilyen csípést?
2012. júl. 11. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokféle rovar csíphet, kenegesd Fenistillel.
2012. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, kenem csak érdekel miféle bogár ez:/
2012. júl. 11. 16:18
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ott csípett meg.-.-kösz az értelmes megnyílvánulást.
2012. júl. 11. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Mer, a kerdesed (egy bogar megcsipett fura helyen, piros meg viszket, milyen bogar volt?!) szerinted ertelmesebb volt..?
2012. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szúnyog volt, mert azt nem érezted volna nekicsapódni a fejednek, lehetett darázs, vagy méhcsípés is, azok nagyon fájnak és bedagadnak. Nézd meg nincs-e benne fullánk.
2012. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Darázs. És nálad legalább fél évig meg fog maradni, borzalmasan viszketve, és többször folyik majd. Gyógymód ismeretlen.
2012. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még jobban begyullad nem ártana elmennem sebészetre.
2012. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
olvasni tudni a levesbe.furcsa helye van a csípésnek nem fura helyen csípett meg. Köszönöm a többieknek a tanácsot:)
2012. júl. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!