Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HELP! Mi csíphetett meg több...

HELP! Mi csíphetett meg több helyen is, most? (KÉP)

Figyelt kérdés

Almát szedtem az előbb, és valami a ruhám alá mászott, és megcsípte a mellkasomon 4-5 helyen, akkor nagyon égett, utána pedig feldagadt és egyre nagyobb területen vörösödik be, a közepén kis piros pötty van, körbe fehér és be van dagadva, az a fehér kör pedig kidudorodik ugy bedagadt. :S

Próbáltam csinálni képet róla, de ezen nem látszik annyira jól, de na... valamelyest látszik :S

[link]


2012. júl. 10. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:

esetleg darázs csípés lehet? még kiskoromban csípett meg utoljára, de nem is emlékszem már hogy az milyen érzés volt, vagy hogy h nézett ki.

A legfontosabb lemaradt, mivel kezeljem, mivel kenjem be?

2012. júl. 10. 22:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Már elmult a fájdalom, csak kicsit feszít ott.
2012. júl. 10. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pòk csípés, de nem biztos. Fenistil gel vagy arnica krem. Vagy jegeld, ha nincs otthon.
2012. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de még mindig be van dagadva... Nem vagyok vészmadár meg ilyenek, csak fura volt ez a csípés :D
2012. júl. 10. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

valami szúnyog, vagy hangya.


A darázs csípés sokkal jobban fájt volna

2012. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, nézek valami krémet, hátha találok itthon
2012. júl. 10. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ez nem darazs. Semmi bajod nem lesz.
2012. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ő volt az elkövető a minap én is így jártam.

2012. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!