Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátia! Le kell nyelni a...

Homeopátia! Le kell nyelni a bogyókat, vagy elszopogatni?

Figyelt kérdés
Most olvasom hogy el kell szopogatni. Már egy hónapja lenyelem őket ! MOST MI IS VAN?

2012. júl. 25. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

semmi, max nem hat. nyelv alatt kell elszopogatni, a nyálkahártyán jól felszívódik. Előtte és utána 20-30 percig nem enni nem inni, valamint kerülni a mentol, kámfor tartalmú szereket, mert semlegesítik a szert(ma általában mentol szinte mindenben van), ja, kávé 1 órával utána v előtte

kevésbé specifikusak a schüssler sók; hasonlóak ezek is. olvass utána (homeopátia ez is)

[link]

ez egy jó könyv minden benne van

2012. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

pattanásokra szedem, napi 2x5 adagot reggel meg este.


jól csinálom? amikor kifejezettem pattanásra kaptam GYÓGYSZERT azt is így szedtem és az elmúlasztottam

csak az durva erős gyógyszer volt.

2012. júl. 25. 18:11
 3/6 A kérdező kommentje:
napi 2 adagot * (1 adag=5 szem)
2012. júl. 25. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
a mennyiséget és higítást doki tudja. erre nem tudok válaszoli; mi a szer neve? (komplex vagy mono komponens?). a könyvemben legalább 13 féle szer van rá, mindegyikhez a kórkép, itt D12-C6 higítást ajánlanak.
2012. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Selenium metallicum a neve.


9C erősségű... fogalmam sincs hogy mit kellene szedjek, orvosnál se voltam, csak utánanéztem neten, aztán gondoltam kipróbálom.


a faggyúmirigyek szabályozza. a régi erős orvos által felírt gyógyszerem is ezt csinálta, csak azt nem akarom már szedni. így áttértem homeopátiára

2012. júl. 29. 11:35
 6/6 anonim válasza:
nem kell megvenni
2012. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!