Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 24 éves fiú unokámnál 6 éve...

24 éves fiú unokámnál 6 éve borderlyne gyanú merült fel. Itt olvastam, hogy a Nap utcában van egy intézmény, ahol segítenek. Van-e a pontos cím, vagy tapasztalat, hogyan lehet kezelni, és a legkisebbre mérsékelni az indulatait?

Figyelt kérdés
Szülei nem vették komolyan, én a fiút nem tudtam rávenni, hogy pszihológus segítségét kérje. Most velünk lakik (eddig csavargott) nem tanul, nem dolgozik, trágár, ha úgy érzi méltánytalanság éri ordítva szitkozódik, fenyegetőzik. Hazudozik, hazugságait olyan meggyőződéssel mondja, hogy mindenkit meg tud téveszteni. Hogyan lehet a lehető legkisebbre mérsékelni az indulatait? Köszönöm .

#Borderlyne
2012. júl. 29. 07:40
 1/4 anonim válasza:

pszichológus/áter.

inkább áter mert ezt már gyógyszerrel szokták kezelni.

2012. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tehet erröl hogy ilyen,sajnos hogy a szülei nem veszik komolyan,mert neki gyogyszeres kezeles kell.Elöször forduljanak a haziorvoshoz,es kerjenek töle tanacsot,ha töle sem kapnak valamilyen intezmenyhez.Nekem volt egy baratom,evvel a diagnozissal,eleibe nagyon kedves volt,majd jöttek olyan idöszakok amikor mindenkit utalt(en nem tudtam a betegsegröl)kesöbb tudtam meg,es azt is hogy 2 embert fojtogatott.Bezseltem egy pszihologussal(nem az ö erdekeben),ö azt mondta,ezek a szemelyek,nagyon tudnak szineszkedni,szerintem ha nincs kezelve,idövel talan nehezebb lessz,es kigyogyitani nem lehet,sajnos.
2012. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a betegség neve borderline, olvasd el ezt a cikket


[link]


sajnos még terápiában is nagyon lassan javul, neki is akarnia kell a változást

2012. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!