Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van olyan ember aki használt...

Van olyan ember aki használt már alkoholfüggőségre KUDZU tablettát? Vagy bármilyen természetes gyógymód érdekel.

Figyelt kérdés

(szeretnék egy kedves ismerősömnek is ezáltal segíteni)

Előre is megköszönöm, sokat jelentene neki



2012. júl. 30. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A niacint(B3)ajánlom(ne amid forma legyen!)Főleg alkohol függőségben vetették be(nem tudom,hogy van-e magyar irodalma,holnap igyekszem utánanézni)segít a vágy csökkentésében is,ugyanis kivezeti a felgyülemlett mérgeket a szervezetből.Ezen kívül persze szükség lenne egy valóban jó minőségű multivitaminra,mert az alkohol hihetetlen hiányokat okoz egy sor vitaminból.Szívesen javaslok fajtákat,ha nyitott rá az illető.A niacinból azért fontos a nikotinsav forma,tehát nem az amid formája,mert ez a hatásosabb.Jellemzője,hogy ha hirtelen nagy adagot veszünk be belőle,akkor kipirul tőle a bőr,amitől egyesek-ok nélkül-megijednek,ez a niacin természetes reakciója,fél órán belül nyom nélkül elmúlik,de sokaknál egyáltalán nem jön elő(én sem pirultam ki tőle).Ha érdekel a dolog és kérdésed van,vagy az ismerősödnek az ügyben,nagyon szívesen válaszolok.
2012. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket! Ha lesz kérdése majd megírom mindenképp.
2012. aug. 2. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy aktuális e még de alkoholról való leszokáshoz is ugyan úgy jó elméletileg. Én 2015.09.02-án kezdtem el szedni a Vitanorma félét napi 3x1-et. 8.-án már nem gyújtottam rá és azóta sem. Néha vannak olyan gondolataim hogy "de jó lenne elszívni egy cigit" de kb ennyi. Semmi feszültség. Tehát sokat segít.Kb fél éve is próbáltam leszokni kudzu nélkül akkor 2 napig bírtam és azt is nagyon feszülten. Kell hozzá akarat de nagyon megkönnyíti a leszokást annál aki leakar szokni.Holnap kezdem el a Swanson kudzu gyökeret az elméletileg többet tartalmaz egy kapszula mint a Vitanorma. Abból is mehet 3x1 szerintem. Napi 1 kapszulával szerintem nem érdemes próbálkozni.
2015. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!