Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szendi Gábor elméletei mennyir...

Szendi Gábor elméletei mennyire hitelesek?

Figyelt kérdés
Akár a napozással, akár a depresszióval vagy a paleolit táplálkozással kapcsolatban

2012. aug. 2. 18:56
1 2
 11/13 Szoondiii ***** válasza:
39%

valószínűleg a gluténérzékenység olyasmi, mint a dohányzás: azért, mert 1-2 ember 90 éves koráig bagózott, nem jelenti azt, hogy egy nem káros dologról van szó.

vannak, akik tényleg egész jól elélnek gluténnal, magas ch bevitellel, persze nem tudják hogy a betegségeik miért vannak, de aránylag szép kort megérnek. ettől még nekik is jobb volna glutén, ch bevitel vagy éppen dohányzás nélkül, már ami az egészséget érinti.

2012. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszolónak:

"mai életmód mellett hosszú távon sem tartható"


Ezt mire alapozod és mit jelent a hosszútáv? Én két éve tartom...Nem jelent problémát. Ha bemész egy piacra, ha a pékségeket nem nézzük gyakorlatilag "paleo" az egész kínálat. Minden étkezdében és étteremben van hús, pörkölt, zöldség, savanyúság (és légyszi ne jöjjetek azzal, hogy "na de nem tudhatod mit tettek bele", mert nyilván jobb, mint a grízes tészta)... A minap egy mekiben ettem 2 hamburgert, kiettem belőle a marhahúst és azt a kicsi zöldséget. Nincs olyan élethelyzet, hogy ne lehetne megoldani. Ha a nagyi tukmálja a cukros, margarinos sütijét, ami mellesleg isteni finom, mi történik? Megkóstolom a kedvéért, megdicsérem, ő boldog, nekem pedig ennyitől semmi bajom nem lesz... de nem repetázom. Sorolhatnám... igenis tartható, nekem 99%-osan sikerül, ami több, mint elég.

2012. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy az ELMÉLETEI mennyire hitelesek, de nem is azok miatt olvasom a munkáit. Amit a hitelesnek minősülő szakirodalomból kigyűjt számunkra, azt pedig mindenki nekiállhat szép következetesen önmaga ellenőrizni a saját maga számára, mert azok az adatok már nem szorulnak igazából további tudományos igényességű alátámasztásra, bizonyításra. Azokat egyszerűen alkalmazni kell, és megnézni, vajon mennyire bizonyulnak igaznak a MI számunkra.. -és ennyi. A puding próbája, ugye..
2012. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!