Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek Dr Nyitrai...

Mi a véleményetek Dr Nyitrai Gábor nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?
2012. júl. 3. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem nála, hozzá jártam terhesgondozásra. Kedves, alapos, jó a humora, sok kérdésre is türelmesen válaszol. Én bírom. Ha lesz harmadik, biztos megint megkeresem.
2012. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyitrai Gábor egy igazi bunkó, tahó, senkinek sem ajánlom! Jelenleg a 13. kerületben rendel, és mint kerületi lakos hozzá tartozom (tartoztam). Nyitrai Gábor az a nőgyógyász típus, akinek lételeme a nők megalázása, gondolom az anyukája verte gyerekkorában...Kb 2 hete fogadtam meg, hogy nem megyek hozzá többet, ugyanis kiderült, hogy terhes vagyok, és azért mentem hozzá, hogy erősítsen meg ebben. Mikor válaszoltam neki az utolsó menstruációm időpontját illetően, akkor utána hosszú, arrogáns és cinikus kiselőadásba kezdett a fogantatásról kb úgy mint ha degenerált lennék. Mire kérdően néztem rá, és megkérdezte bunkón : "Mit tetszik akarni tőlem?" Azt hittem rosszul hallok... Erre kiderült, hogy félreértette az utolsó menstruációm időpontját, azt hitte csak 1 hete késik...Elég megalázó volt. Nagy nehezen elvégezte az ultrahangot, mire kiderült 4 hetes és pár napos a terhességem. Cinikusan megkérdezte, hogy ugye abortuszt akarok, mert annyira feszült vagyok?... Ilyen bunkó orvossal ki ne lenne feszült?? Sírással küszködve jöttem ki a rendelőből, illetve páromat alig tudtam meggyőzni arról, hogy ne menjen be a rendelőjébe elbeszélgetni. Summa summárum: Ebben a hónapban kellene visszamennem hozzá, de inkább keresek egy magán-nőgyógyászt, még ha fizetnének sem mennék vissza! Nyitrai Gábor egy igazi bunkó, arrogáns tahó. Gondolom a magánrendelőjében felveszi az álarcot a pénz reményében... Az már persze csak költői kérdés részemről, hogy mire fizetjük a TB-t, ha SZTK-s rendelésen ilyen tapló módon megaláznak...
2012. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy érdekes néha a stílusa, kicsit kekeckedős, de szerintem nem bántó. Sztk-s tapasztalatom van vele, még korábbról.
2012. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen kicsit érdekes a stílusa,de jó orvosnak tűnik,köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!