Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudom javítani a...

Hogyan tudom javítani a vérkeringésem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék dokihoz menni! Valami itthoni megoldásra lenne szükségem!
2009. júl. 23. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Sportolással. A doki sem tud javítani a vérkeringéseden, max azt mondja, hogy sportolj. Mondjuk nem egészen értem a kérdést... Mi a konkrét problémád?
2009. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A sport a legjobb módszer. Egyél rengeteg halat, olajos halat, de kerüld a nem fehér húsokat és a zsírt, a vajakat, margarinokat.

Nincs kedvem többet írni, mert már vagy öt ilyen kérdésre adtam részletes választ. Használd a Googlet, csak ne a hiteltelen meg varázslós meg nőklapjás cikkekből tanulj.

2009. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sport, sok kardio mozgás. Futás, úszás, biciklizés.

De miért nem szeretnél dokihoz menne? Akkor honnan tudod, hogy mi a bajod? Nem gondolod, hogy gyerekes, ha nem mész orvoshoz, amikor az azért van, hogy az egészségedet felügyelje?

2009. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hal, mozgás, ja.. én úgy halottam hogy a bor is jó :D nem biztos. meg fokhagyma:o
2009. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzáférhető még otthon a hideg-meleg zuhanyozás,jól tornáztatja az ereket.Langyossal kezd majd váltogasd a hideg összehúzza az ereket, a meleg tágítja.Mindig meleg vízzel fejezd be,meglátod olyan érzés mint ha csipkodnák a bőröd mikor törülközöl.Jó érzés szerintem.
2009. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy rossz a vérkeringésed? Alacsony a pulzusszámod? Mert ez esetben nem árt odafigyelned a megfelelő folyadékbevitelre. Meglepő, de saját tapasztalat, hogy ha megiszol napi 1,5 -2 liter folyadékot tartósan megemelkedik a pulzusszámod. Az enyém állandóan 50-60 között mozgott. Igaz, nem ittam valami sok vizet. De mára már beállt 65-re.
2009. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mozgással,

Masszázzsal,

Hideg-melegvizes fürdővel.

2009. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A kezemen és a lábamon is fáznak az ujjaim és ha például odaérintem a hasamhoz a kezem érzem hogy rettentően hideg. Ezt nem csak télen tapasztalom hanem egész évben! Voltam természetgyógyásznál és mikor végzett a kezeléssel szinte égtek az ujjaim, de 2 nap után ugyanolyan hidegek voltak!


Köszönöm a tanácsokat!

2009. júl. 29. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a kezed hirtelen ( hideg víz szél) válik hideggé , meg márványszerű rajzolat van bőrödön az lehet raynaud jelenség ami többek között immunologiai betgségre utalhat. Keressél fel egy immunológust.


itt van egy részletesebb anyag arról a kit írtam


[link]

2009. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
áá félregépelés
2009. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!