Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valami jó módszer migrénes...

Van valami jó módszer migrénes fejfájásra, amivel enyhíthetőbb a fájdalom?

Figyelt kérdés
Nem segít az alvás sem, tegnap este 9 óta szüntelenül fáj (zakatol, lüktet) a fejem és nem tudom mit kezdjek vele, kezd kellemetlenné válni. Egyetlen gyógyszer segít rajtam az algophirin injekció, de pillanatnyilag nincs itthon. Valaki valami ötlet?
2009. júl. 24. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nurofen forte No spával, vagy anélkül.

Quarelin

küldj el valakit gyógyszertárba

2009. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Cataflamot írass fel :)
2009. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
házi módszerre gondoltam, gyógyszer nélkül, nem segítenek a gyógyszerek cataflamból meg vehetek, be bármennyit, nem használ semmit.de azért köszi
2009. júl. 24. 19:17
 4/16 anonim ***** válasza:
2009. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok,aki a link-et küldte.Rettenetesen fejfájós voltam,ittam,cigiztem. Teljesen leszoktam mindkettöröl,és magnéziumot szedek,ugyanis pánikoltam is.Teljesen megszüntek a fejfásaim,mintha elvágták volna,ugyhogy szeretném ajánlani hogy keresd az okát....jobbulást,,,,üdv.
2009. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mégegyet elfelejtettem,,,,az eukaliptusszal,(levéllel vagy bogyókkal)való inhalálás,vagy a sós,vagy tengervíz orrbaszívása sokat segít....
2009. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Zuhanyozd le a fejed hideg vízzel, az hirtelen összehúzza az ereket, nekem sokszor teljesen elmulasztja a fejfájást.
2009. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek, cigiről 4 hete leszoktam, inni egyáltalán nem iszom, mert autóhoz vagyok kötve egész nap.
2009. júl. 25. 02:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnállak és még csak gyógyszert sem ajánlok. Mert akinek igazi, eszeveszett migrénje van, szinte semmi nem segít, csak ha kitombolja magát. Ezt a migrénesek mind-mind tudják. Én évtizedeken át szenvedtem tőle /se nem ittam, se nem szívtam, de nem is dohányoztam/. Egy műtét mentett meg 6 évvel ezelőtt. Azóta - amikor ténylegesen elvágták - mintha elvágták volna! Vonulj csendes, hűs szobába, váltogasd a vizesruhát a homlokodon és próbálj meg aludni /már ha tudsz a fájdalomtól/. Az orvosok sem tudnak mit kezdeni vele, csak kisérleti nyulaknak használják a migrénest. Ha nem szerzek tudomást erről a mütéti eljárásról, még ma is szenvednék.
2009. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Megelőzés...


Sosem szabad hagyni hogy a lüktetésig elfajuljon!

Én a mmultkor a munkaheylemröl jöttem haza mert már a hányásig jutottam, és mondtam hogy hazamegyek mert képtelen vagyok így tovább dolgozni...


Ahogy hazaértem azonnal lefeküdtem aludni és vizesruhát tettem a homlokomra, pár óra múlva jobb lett de még másnap is éreztem az utórezgéseket, szóval azt a furcsa érzést a homlokomban...

2009. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!