Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A spontán vetélés milyen...

A spontán vetélés milyen hatásoknak köszönhető? Mik azok a tényzők, dolgok, amitől valaki elvetél. Vagy van olyan aki direkt hasbarugatja magát? . Van olyan gyógyszer, vagy módszer amitől el lehet vetélni fájdalom mentesen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 22:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
ha ilyenen gondolkozol,akkor már baj van. amúgy fájdalom mentes nincs,és ha van vmi gyógyszer vagy vmi ami tönkreteszi a szervezeted,akkor se valószínű hogy egyből elvetélsz,mert a baba az elsődleges és azt védi a test,szóval nem ajánlom h szakorvos felügyelete mellett ilyet csináljon bárki is
2009. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
anyukám barátnője nehéz dolgokat emelgetett, meg cipelt, hogy elmenjen a babája, mert rájött hogy a kisbaba apja megcsalta... szerintem bármikor bekövetkezhet, akár repülőgépen is, vagy egy gyógyszer miatt, esetleg leesel a lépcsőn, munkahelyeden túl hideg van, ilyesmiket hallottam. Egy dolgot sose felejts el: egy nő mindent meg tesz azért hogy legyen vagy ne legyen gyereke!
2009. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
amiket leírtál, azért követekeztek be, mert azok a nők hajlamosak voltak a vetélésre,vagy genetikailag,vagy mert volt valamilyen betegségük,kivéve a lépcsőset,de az is az esés nagyságától függ (amibe az anyuka belehal,abba a baba is)
2009. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy tudom, hogy a nagyon forró zuhany is vetéléshez vezethet. De ezt hallottam, állítólag az egyik csaj így vetélt el.

Nem rosszból, de ez egy csúnya téma :(

2009. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenáron vetélni akarsz, menj abortuszra. Minden más módszerrel sokkal rosszabbul jársz.

Amúgy az életet minden gyilkolni akarja - és az élet külön-külön küzd meg mindennel, ha tud. Millió ok okozhat vetélést - de abban ne reménykedj (és ne is félj tőle), hogy majd magától elmegy a babád.

Régen lányok szoktak használni egyfajta mérget erre - szerencsére ma már ez kiment a divatból. Nagyon veszélyes.

2009. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatom az abortuszt de ha ezen gondolkodsz akkor inkább menj el rá.
2009. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

akár lelki hatásra is elvetélhet az illető..

egyébként igen, létezik már abortusztabletta, angliában használják, de itthon még illegális.természetesen az sem olyan, hogy beveszem és hopp, meg is vagyok, hanem be kell feküdni a kórházba és megfigyelés alatt tartanak pár napig.

2009. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én úgy olvastam, hogy az Oregánó, a rozmaring és a Kakukkfű okozhat vetélést.
2009. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Szia, nekem ritkák a vérzéseim, ezért azt tanácsolták igyak cickafark fűt, én nem vetélésre használtam, csak hogy legyen menzim, elkezdtem inni egy nap két főzetzet, másnap is ittam egyet, és utána 15 percre rá megjött a vérzésem, pedig nem telt le a szokásos három hónap, csak másfél. A tea nélkül nem véreztem volna, mert csak barnázni szoktam, és most szabályosan locsogok. Ha zet iszod és terhes vagy tuti elvetélsz, de ez attól is függ mlyen előrehaladott állapotban vagy. Lehet nem vetélsz el csak meghal benned a gyerek, és emiatt lehet sose lehet majd babád, ha majd szeretnél, de az is lehet hogy hullamérgezést kapsz. ígyis ugyis műtétileg kell majd eltávolítani, hogy ne legyenek szövődmények, plusz kontroll. Ezt pedig nem lehet titokban tartani, főleg ha még nem vagy nagykorú, meg egy abortusz nem ingyenes.

És a lelkiismereted se lenne jó. Szerintem aki nem akar gyereket, az védekezzen, vagy ne szexeljen.

Nem akarlak kioktatni, de sok nő szeretne gyereket és nem lehet neki. Úgy vagyok vele ha becsúszna egy baba, amit évletlenségből kizártnak tartok, akkor mnidenképp megtartanám, pedig nem vagyok gazdag ember.

Nem szeretek ilyen tanácsokat adni, és a hülyeséghez aszisztálni, de vérzés az első egy két hónapban "segíthet" még, erer a legjobb megoldás a cickafarkfű tea, lefforrázott verziót használtam nem filtereset. Jobb mnit a gyógyszer vagy az ülőfürdő. Amúgy 160 forint a obltokban, rá van írva hátuljára a használati utasítás, gyógyszertárakban, drogériákban, herbáriában kaphatú. Nem fogják tudni mire kell neked, mert azt írja hogy felfázás ellen jó, és az emésztést is rendbeteszi, plusz gyulladás csökkentő. De ezer százalék hogy a vérzésed azonnal meg fog jönni, most ezzel próbálom beállítani rendszeresre a ciklusomat.

2009. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
utolsó válaszolónak: ez tényleg igaz? egy gyógynövénytől azonnal el lehet vetélni?
2011. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!