Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valami alternatív gyógymódot...

Rákocka kérdése:

Valami alternatív gyógymódot allergiára?

Figyelt kérdés
Semmi gyógyszeres választ nem szeretnék csak természetes gyógymódot nagyon viszket a szeme könnyezek!!:S
2012. aug. 23. 16:34
 1/3 anonim válasza:

Apám tuti tippje: kb másfél liter ásványvízben kalciumos pezsgőtablettát old fel, és ezt iszogatja napközben. Így nem kell allergia gyógyszert szednie, mert annak állítólag erősek a mellékhatásai plusz altatnak is...

Én régebben pulsatilla homeopátiás golyócskákat szedtem, az is segített. Lehet, hogy van olyan gyógytea is ,ami jó lenne, de ennek nézz utána. Jobbulást :)!

2012. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én tudok egy gyógynövényt, ami az allergiát helyrerakja, persze nem 1-2 hét mire meggyógyulsz tőle...

Kalcium se rossz ötlet, de az allergiát véglegnem fogja elmulasztani, max ideiglenesen (nem vagyok orvos, ez csak saját vélemény!, a pezsgőtablettás változatokról nem is beszélve, mivel tudtommal ezek kb. 17-18%-os felszívódásúak.

2012. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi, gyógynövényes kapszulára gondoltam!
2012. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!