Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ciszta képződésre mi hajlamosí...

Ciszta képződésre mi hajlamosíthat? Van rá valami alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
Orrüregben van, már kétszer kivágták, de visszanő. Szövettani vizsgálat szerint nem rosszindulatú. Ezen kívül volt már petefészekben meg fogínyben is cisztám, ezeket is műtötték. 24/L

2012. aug. 18. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer egy ismerősöm kedvéért utánanéztem az orr/végbélpolipoknak.Akkor azt találtam,hogy erőteljes lúgosítással lehet elejét venni csupán az újraképződésnek.

Én biztos,hogy életmódváltást javasolnék,húsok és cukor elhagyása(és lehetőség szerint a gabona elhagyása)mellett főként zöldség és gyümölcs fogyasztása,vitaminok,mozgás(bármi,ami kellemes)vagy ha ez durvának tűnik,próbáld ki a paleolit táplálkozást(igaz itt vannak húsok,de talán könnyebben kivitelezhető).Egyszer az egyik okos ember azt mondta,ne akarjuk a problémát ugyanazon a szinten megoldani,ahogy kialakult.Tehát változtatnunk és változnunk kell a gyógyulásért.Ne feledd,hogy a ciszta vagy polip elrákosodhat(sose történjen meg!)ezért most lépj,amíg lehet.Az immunerősítés is nagyon fontos,én 2000 mg C-vitamint szedek,Neked ennél is többet javasolnék(A vitaminok valóban fontosak!)

2012. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biótron lámpa és a kristálylámpa.
2012. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én petefészekcisztára szedtem aloe vera gélt. Bevált.
2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem a cisztaképződés hátterében legtöbbször lelki okok vannak, de nem hagynám figyelmen kívül a gombákat sem.

Az első hozzászóló étrendi javaslataival egyetértek.

2012. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!