Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bioptron lámpa mandulagyulladá...

Bioptron lámpa mandulagyulladásra jó?

Figyelt kérdés
Ki akartam próbálni, de apukám rám kiáltott, hogy a nyakon van valami mirigy, amit nem lehet lámpázni. Volt már aki mandulagyulladásra használta a lámpát?
2012. aug. 25. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Persze, én évek óta ezt használom arcüreg gyulladásra, torokgyulladásra náthára, ha van színterápiás lencséd is hozzá, akkor kék színnel 6-6 percig világítsd mindkét manduládat, majd 1 óra elteltével ismételd meg. Nekem így max 2 nap és elmúlik a torokfájás.

Van hozzá egy füzetecske, ebben van leírva.

2012. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Placebónak jó, ha hiszel benne, tényleges gyógyhatása ugyanis nincs.
2012. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen első válaszoló! :)
2012. aug. 25. 17:08
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

A második válaszolónál van az igazság, hiába hagytad ki gúnyosan.

Mandulagyulladásra antibiotikum kell, ugyanis elég ronda szövődményei lehetnek...

2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Az antibiotikum mellékhatása általában rosszabb mint a szövődmény. Kidöglik a bélflórád, és aztán szedhetsz rá minden szartr, normaflor-t, meg ihatod a yoghurtokat hónapokig hogy nagyjából helyrejöjjön. De van akit annyira kikészít hogy belehal. Majdnem minden antibiotikum mellékhatásai közé be van sorolva ez is. Amíg nincs tüdőgyulladása, vagy bármi közvetlenül életveszélyes, addig az antibio többet árt mint használ.
2012. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Akkor árt az antibiotikum ha valaki nyakra-főre szedi. De van olyan betegség , amire muszály, ilyen a mandulagyulladás is. A Bioptron lámpa nem fogja helyrehozni.
2012. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem volt egy zsák mandulagyulladásom meg mindenféle bajom, amire kellett antibiotikum, mégsem láttam normafloret soha közelről.
2012. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Családunkban jó pár éve soha senki nem szed antibiotikumot és még mindig elmúlt a mandulagyulladás, antibiotikumtól viszont nekem már voltak súlyos mellékhatások.
2012. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a legszkeptikusabb a családban a bioptron lámpát illetően, de az antibiotikumokkal még inkább barátságtalanabb vagyok. Csak így utólag szeretném üzenni, hogy egy szem antibiotikumot nem szedtem a mandulagyulladásomra, mégis tökéletesen rendbe jöttem. :)) És mellesleg örülök, hogy nem hallgattam azokra, akik azt ajánlották. Szép napot!

(Egyébként azért "hagytam ki gúnyosan a második válaszolót", mert nem a kérdésre válaszolt. Szövegértés, második osztály.)

2012. okt. 9. 18:23
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Pedig arra válaszolt, gondold át még egyszer. Itt van leegyszerűsítve:


K: Mandulagyulladásra jó?

V: Nem, legfeljebb placebónak.


A bioptron lámpa rontja a szövegértési képességeket vagy a placebo szó jelentését nem ismered?

2012. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!