Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Piros színt mire használják?...

Piros színt mire használják? (Biotron lámpa)

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Önmagában semmire, én is csak a kék-zöld-sárgát használom. Pirosat programokhoz kell használni, van 12 féle program, (energiahiány, memória, immunerősíítő, tisztító, stresszoldás,stb) ezeknél kell egy-egy területre felváltva használni a színeket.
2012. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közepes méretű lámpája van édesanyának, de csak a sárgát használja 2 éve. Közben előkerült, hogy van egy piros része is, de azt nem használta. Azt szeretném kideríteni azt mire is javasolhatták neki..
2012. márc. 8. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Kék, zöld és narancssárga nincs? A kék jó fejfájás, torokfájás, nátha, arcüreggyulladásra, a zöld az ízületekre, én szinte ezt a kettőt használom csak.
2012. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs, csak az alap (sárga) és mint kiderült a piros is van hozzá, valamiért azt javasolták neki...kérdés hogy mire :o
2012. márc. 8. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A füzet a piros színre ezt írja:


Aktivizál, élénkít, lendületesebbé, intenzívvé tesz.

Újra rendelkezésre bocsátja a mélyen rekedt energiákat, a pangó, renyhe és redukált folyamatokat új lendületbe hozza, erősíti a gondolkodást.

2012. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A piros a kékkel ellentétes hatást fejt ki, a kék megnyugtat, fékez, koncentrálásra késztet, hűt.

Ennyit tudtam segíteni.

2012. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!