Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Probalta valaki mar a parlagfu...

Probalta valaki mar a parlagfuvet allergia ellen?

Figyelt kérdés
Ket napja tesztelem magamon, kb. 5 napja jelentkeztek a szezonalis allergias tunetek. Teat is foztem, de olvastam a fiatal levelhajtasok elragasarol is. Azt is probaltam. A tuneteke enyhultek, de mindig csak ki idore. Tud valaki pontos mennyiseget pl. teahoz, vagy barmilyen beviteli modhoz?

#allergia #porallergia #parlagfű #gyogynoveny terapia
2012. aug. 26. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ittam 3 napig és jobban lettem tőle, igaz nem allergiám volt. Az íze elég rossz volt, tényleg gyógyszer íze van. Azt tudom, hogy nem szabad sokáig inni.


http://www.youtube.com/watch?v=R7tFywucDZ8

2012. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Józan paraszti ésszel gondolkodva: A parlagfű GYOMnövény, az állatok SEM legelik le, pedig ők nem olvasnak internetet, enyhén mérgező.

Én nem innám ha agyonütnének sem.

2012. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az általatok le-legelik és gyógynövény :your argument is invalid:
2012. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A parlagfű (Ambrosia artemisiifolia) kétszikű, 20–140 cm magas, terebélyes, ágas egyéves gyom. Írja a wikipédia, sőt én is így tanultam. Az állatok nem legelik le, mert akkor a legelőket ezzel hintenék tele.
2012. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3/4es vagyok

mert szerinted amit egyszer kitalálnak az soha nem tudja akármilyen kutatás megváltoztatni, és a wiki mindig naprakész és 100% pontos....

2012. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
plusz ha evvel hintenék be a legelőket akkor fizethetnének milliós büntetést és valószínű az allergiás emberek elég mérgesen néznének rájuk
2012. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az allatok lelegelik. Pl. a kecske. Az is egy allat...

[link]


Szerintem nagyon nagy kamu ez a parlagfu ellenes dolog. Ez volt regen is. De ennyi mennyisegu tartosito, meg E-betus komplexumok nem voltak az etelekben, sot a jarmuvek egestermekei sem voltak ennyire finomitottak.


Ha valaki tudna sajat tapasztalatokat meg megosztani azt megkoszonnem. (Szerintem mas "allergiasnak" kikialtott sorstarsaink is szinten)

2012. aug. 30. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!