Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pattanásos bőrfelületre aloe...

Pattanásos bőrfelületre aloe vera nedvét napi hányszor kell használni?

Figyelt kérdés
régen elmúltak a pattanásaim de most újra kijött pár de nem sárgák,nincsenek kigyűlve csak pirosak és zavar nagyon de úgy vettem észre hogy az aloe vera nyugtatja csak nem tudom hányszor tanácsos használni.
2012. aug. 27. 18:09
 1/5 anonim válasza:
szerintem elég napi egyszer, este. a lényeg, hogy rendszeresen használd
2012. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az aloe vera egy hihetetlenül különleges és gyógyító hatású növény, használd minél többször, nagyon jó dolog!
2012. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahányszor csak tudod , az aloe vera nem árthat , nagyon jól gyógyít én a sebekre szoktam használni. Tehát kenegesd kis szünetekkel minden órában , vagy legalább reggel délben és este. Hamar befog gyógyulni maximum 1-1,5 hét. :)
2012. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! Tényleg javult nem olyan gyulladtak pedig csak pár napja kenem vele.Csak az a baj hogy a növénykék kezdenek fogyatkozni ahogy csipkedek belőlük.Nem tudjátok hogy valahol lehet-e venni aloe vera gélt ami 100%os nem csak nyomokban tartalmaz aloe verat? Mert ha tovább vagdosom a növényt hamarosan nem lesz ami további hajtást hozzon
2012. aug. 31. 16:53
 5/5 anonim válasza:
Én minden másnap vagy harmadnap kenem, mivel elég gyorsan le lehet amortizálni egy kis aloe vera növénykét..:D És így is nagyon szép eredményt mutat!:)
2013. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!