Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mindkét Aloe verából készült...

Mindkét Aloe verából készült ital jó minőségű, hatásos készítmény?

Figyelt kérdés

Gondolkozom azon, hogy elkezdem az aloe kúrát. Petefészek cisztám van, úgy hallottam ez egy hatásos alternatív módszere lehet a kezelésnek.

Nincs sok pénzem, a Forever Living forgalmazta gélt nem tudom megvenni. A Rossmannban található, 5000Ft-os italt még talán...

Kérdésem az, hogy érdemes megvenni az olcsóbbat, vagy pénzkidobás és csak az FLP-s termék használ?


Nem várok csodát, viszont szeretném kipróbálni. Valakinek bevált.



2011. nov. 29. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én A Lily Of Dessert termékét vettem meg és az csak 5 ezer volt a Bio boltba. Sztem még jobb mint az FLP..
2011. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azonnal akartak műteni, két évig nőtt a petefészekcisztám. FLP-t használtam. Ultrahanggal követtem, bár nem mondtam meg az orvosnak, mit használok. 3 hónap alatt eltűnt. Egyébként doki ajánlotta. Azt mondta, annyi hónapig kell használni, ahány éve fennáll a betegség. Ha addig nem használ fölösleges tovább szedni.
2012. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!