Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kellemetlen, de fogalmam...

Kellemetlen, de fogalmam sincs, hogy kohari vagy koenai avatást kaptam pár évvel ezelőtt. Ki lehet deríteni valahogy?

Figyelt kérdés
Nem tudom megkérdezni azt, aki avatott, de biztos vagyok benne, hogy nem is emlékszik rá.
2009. júl. 29. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádkozz, hogy legyen itt valaki, aki érti, miről beszélsz :D
2009. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted itt lesz olyan, aki tudja, aki emlékszik, mikor te magad sem emlékszel? Egyébként aki ilyenekben hisz, az nem csoda, hogy beteg. Nyaktól felfelé biztosan.
2009. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha vágott szemű vagy, akkor koreai
2009. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én nem vagyok normális, de ti drágáim, akik nem bírjátok befogni a pofátokat, ha értelmeset nem tudtok hozzáfűzni, biztos túltesztek rajtam. Amihez az ember nem ért, abba nem magyaráz bele, mert senki nem lesz több vele. Nem építő jellegű.

De azért köszönöm, hogy koptattátok értem a billentyűzeteteket :D

2009. aug. 2. 12:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Arról meg szó sem volt, hogy beteg vagyok; beteg állatot gondoltam megtámogatni vele egy kicsit, de már mindegy.
2009. aug. 2. 12:50
 6/6 Osara válasza:
Koharit kaphattál, a Koenait általában akkor adjuk, ha a Kohari már megvolt.
2012. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!