Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy nagyon kellemetlen...

Van egy nagyon kellemetlen problémám már egy ideje. Fogalmam sincs mit tegyek vele, ötletek?

Figyelt kérdés
Egy fiatal csinos nő vagyok, szép, ápolt. Mindig is odafigyeltem a higiéniára, és a bőröm ápoltságára. Viszont az utóbbi egy hónapban kiütések jelentek meg a fenekemen, némelyik pattanásszerű, de van amelyik csak sima duzzadt piros pötty. Nagyon zavaró és kínos, mióta ezek jelen vannak nem is élek szexuális életet. Ha valakinek van/volt hasonló problémája nagyon szívesen várom a tanácsokat, ötleteket.
2011. okt. 25. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket és nem fáj, akkor lehet, hogy keratózis pilaris, nézz utána a neten, van róla több cikk is, hogy milyen és mivel kezelhető.
2011. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem nem volt viszont olvastam erről. fáj az alsó fele? mert akk lehet h felfekvés :/ mindenképpen menjen el orvoshoz!
2011. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felfekvés? Ojajjj Az a sok üléstől lehetséges?
2011. okt. 27. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges-gondolom,ülőmunkát végez.A fehérnemű,székhuzat,párna,ruházat stb minél kevésbé legyen műszálas..
2011. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem alakult ki allergia valamilyen vegyszerre? Tusfürdő, mósószer, öblitő, stb..

Én mióta Manna mosódióval mosok (Manna szappannal fürdök), semmi bőrírritációm nem volt!

2011. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha jelen van még a probléma,akkor privát üzenetben küldhetsz egy képet :D
2013. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora agyament baromságot hogyan lehet írni,hogy felfekvés?????!!!!!

Az a tartósan ágyban fekvő,magatehetetlen,súlyos betegeknél alakul ki,ha nem forgatják őket min.2óránként!A felfekvés egy akár csontig terjedő,gennyes,mondhatni elevenen rothadó rész,nem holmi pattanás az ember seggén,ami esetleg a melegtől vagy a csipkebugyogótól alakul ki!!! Hallanaka valahol valamit,nem értik persze,de osztják tovább az észt!Persze ha van hasonló agykapacitású,aki elhiszi....

2013. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!