Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mellemben régóta ciszták...

Mellemben régóta ciszták vannak. Lehetséges hogy a cisztákat én magamnak okoztam?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsik a melleim, tini korom óta, de végül is képes voltam két gyereket is szoptatni. Napi szinten zavar a méretük, és mostanában állandóan az foglalkoztat, hogy ezen változtatnom kellenne, amíg még nincs nagyobb baj. Vajon egy mellnagyobbító műtét segítene?
2012. szept. 10. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem te okoztad.

Inkább próbáld elfogadni magad.

2012. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha képes voltál két gyereket szoptatni, akkor a melleid pont megfelelő méretűek. A ciszta gyakran az adott testrész felé irányuló egészségtelen gondolatok vagy érzések eredménye. Szóval lehet hogy az elégedetlenséged okozta. A nagyobbító műtét ezen nem javítana, a tudattalan berögződés megmarad.
2012. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nagy baj lehet veled, ha még most is ilyen ostobaságokon jár az eszed.
2012. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint ostobaság a műtét, vagy az a gondolat, hogy magamnak okoztam? Kíváncsi lennék, hogy ha lányok vagytok, nektek mekkora a mellbőségetek, mekkora mellel néztek a tükörbe minden nap? A szoptatás egyébként általában nem függ a mell mérettől. Az én, jóindulattal is 75A-s melleim legalább 75C-re nőttek a szoptatás alatt, viszont utána azon nyomban vissza is mentek, ha lehet még kisebbek lettek.
2012. szept. 10. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és úgy mondom, hogy pont jók ahogy vannak. Szerintem ha nem is ostobaság, de hiba lenne műtéttel nagyobbítani. A ciszták pedig eleve nem teszik lehetővé a műtétet. Meg ki is újulnának ha kivetetnéd és utána műttetnéd.
2012. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a véleményeteket.
2012. szept. 10. 22:02
 7/12 Mentalevélke válasza:

Ciszták a szoptatástól is lehetnek, akár maguktól el is múlhatnak.

Cicim 70B-ből 75C lett csupán azért, mert azt gondoltam, nagyobb melleket akarok. Meg is nőttek, és hízni alig híztam.:-)Egyébként women'secret fehérneműboltokban gyönyörű melltartókat lehet kapni ám, csodát művelnek!! ;-)

2012. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mentalevélke,


Mit jelent az hogy csak gondoltad hogy nagyobb melleket szeretnél? És mennyi ideig csináltad ezt?

2012. szept. 13. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudo, hogy jönnek a ciszták a mellmérethez, meg pláne ahhoz, hogy magadnak okoztad őket. Nagy mellekben is lehetnek ciszták.

Engem sose zavart a melleim mérete, most csak régi melltartó van kéznél, aminek a címkéjéről már lekopott a felirat, de 70B a méretem, ha jól emlékszem. Ha olyan sok felesleges pénzed van, műttesd meg, de akkor utána meg az fog zavarni, hogy nagyobbak, mint amit megszoktál és mindenhova belógnak, nem fogsz tudni kényelmesen feküdni stb. Szerintem inkább el kéne foglalnod magad valamivel, munka, hobbi stb., akkor nem lenne időd ennyit agyalni a saját külsődön, és jobb életed lenne.

2012. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Biologika-GNM-ÚjMedicina pont ezekkel foglalkozik. GOOGLE! :)
2012. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!