Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hipohonder vagyok vagy beteg?

Hipohonder vagyok vagy beteg?

Figyelt kérdés

Segítséget kérek. 2hete csípett meg 1 kullancs. 3 napja olvastam az agyvelőgyulladásról. 3Nap előtt semmi nem volt.

2napja mértem a lázamat ami 37f C volt. Tegnap óta a fejem fáj. Orvosnál tegnap voltam, azt mondta az agyvelőgyulladásnak komolyabb tünetei vannak. Ugye nem jelentősek az én "tüneteim"?


2009. júl. 30. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 37 az akkor láz vagy hőemelkedés ha én a pápa vagyokXD

Hipo vagy,de tényleg.Nem kell mindent túlreagálni...

2009. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy amióta utánnanéztem, azóta stresszelek.
2009. júl. 30. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.. Semmi bajod.
2009. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi komoly bajod, "hőemelkedésed" a stressztől is lehet, a feje meg most mindenkinek fáj szerintem a frontok miatt. Szóval szerintem még csak hipochonder sem vagy.
2009. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazából a hőemelkedés nem ok nélkül van, persze a 37 fok az semmi, lehet a hőemelkedésed attól hogy a kullancs valami kis bacit bejuttatott.
2009. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hamar kiszedtem amúgy(kézzel), de az aggaszt h még mindíg láttszik a heje pedig lassan 3hetes. A tüneteim meg: a fejfájás a fronttal el is múlt, hőemelkedés meg nincs.
2009. aug. 5. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,én most voltam lyme-kóros,antibiotikumos kezelést kaptam.Még ha az is lettél te is a kullancstól,annak külső jelei vannak elöszőr,kokárda szerű folt a csípés körűl.Vannak személyek,akiknek csak évek múlva diagnosztizálják a lyme-kort,és még sem kapnak agyhártya gyulladást.Ne aggódj,mert még ha lyme-kóros is lettél,azt észre fogod venni,és időben vagy,ahhoz,hogy súlyosabb tüneteid legyenek.Messze vagy az agyhártya gyulladástól,ne aggódj!
2009. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hipohonder vagy!
2009. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi bajod! 38 fokos testhő alatt mégcsak hőemelkedésről se beszélünk! Nyár van, meleg van = emelkedhet a testhő 37 fokra, ebben semmi kóros nincs. A kullancscsípés helye nehezen múlik, ez is normális. Pláne, ha még orvosnál is voltál és azt mondta semmi bajod, nem értem miért stresszelsz. Az encephalitis-nek (agyvelőgyulladás) elég súlyos idegrendszeri tünetei vannak. Ha olvastál róla, ezt miért nem tudod?

22/L (ápoló)

2009. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jártál orvosnál és azt mondta nincs bajod akkor egész biztos vagyok benne hogy miután elolvastad azt a cikket sztem csak beképzeled magadnak a dolgokat, vagyis nem feltétlen de ami történik azt elhiteted magaddal hogy az egész biztos a betegség amit olvastál. Ennek csakis pszichés okai lehetnek és a lényeg hogy ne stresszelj ezen hanem foglald le magad valamivel ami elvonja errőla figyelmed.

Apukám hipohonder már kezdem megszokni hogy naponta olvassa a neten az orvosi cikkeket és mindig vmi új rákos betegséggel jön de szerencsére semmi baja ;).

2009. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!