Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csuklobol műtéttel eltávolitot...

Csuklobol műtéttel eltávolitott ganglion fájdalmára milyen kezelés van?

Figyelt kérdés

Fél éve műtötték a csuklomat,mert el kellett távolitani a gangliont,néha nagyon fáj,de néha egyártalán nem érzek fájdalmat.Ma reggel megfeszült a kezem,csuklom azóta iszonyatosan fáj pedig probálom nem mozgatni.Esetleg valamilyen krém vagy gyogyszer van rá?Külföldön tartozkodom 1évig és nem tudom mit csináljak,de ez a fájdalom már elviselhetetlen.Esetleg ha másnak is volt ilyen műtétje azoktol kérdezném,hogy ti se tudjátok teljesen mozgatni a csuklotokat? mert nekem nem hajlik teljesen be a csuklom.

Előre is köszönöm a válaszokat!

19/L



2012. szept. 14. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Lóbalzsamot ajánlok, a zöld dobozos, zselét, a mentolosat. Csak a tünetet csökkenti, a fájdalmat elmulasztja, közben húsíti a bekent területet. A ruhán nem hagy foltot, a testről könnyen lemosható, amit nem szívott be a bőr.
2012. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen műtétem, nekem sem hajlik már be teljesen, soha nem is fog.
2012. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt mutetem, de azota kiujult sot most rosszabb. Nem is tudom mit kezdjek vele mert meg egyszer nem szeretnem muetetni.
2012. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!